Ethereum, Bu Grafiği Takip Ederse “On Yılın Yatırımı” Olacak

Neredeyse her geçen gün, bir analistin kripto paralar ile ilgili tahmini gündem olmayı başarıyor. Bazı tahminler makul olsa da bazıları çok uç tahminler olarak değerlendiriliyor. Bugün haberimiz de yer vereceğimiz tahmin ise bir Twitter analistine ait.

Twitter’ın ünlü analistlerinden CryptoWolf (@IamCryptoWolf) Twitter’da bazı açıklamalar yaptı ve 2020 için Ethereum tahminiyle ilgili bir grafik yayınladı.

Ethereum (ETH) on yılın en iyi yatırımı olabilir mi? CryptoWolf’a (@IamCryptoWolf) göre, piyasa değeri açısından ikinci büyük varlık Bitcoin’in 2010’lardaki parabolik yükselişini takip edecek. Cesur bir ifade, ancak CryptoWolf, Bitcoin’in son on yıldaki artışını Ethereum’un bu on yıldaki potansiyel yükselişiyle kıyaslamak için vakit ayırdı. Görünüşe göre, ikisi şaşırtıcı derecede benzerlik içeriyor. CryptoWolf “Bu grafik göz ardı edilmemelidir” şeklinde bir değerlendirmede yaptı.

Evet yayınlanan Bitcoin’in grafiği Ethereum’a oldukça benziyor gibi görünüyor, ancak Ethereum’un Bitcoin’in yörüngesini takip edeceğini varsaymak çok mantıklı görünmüyor. Grafikler bu şekilde çalışmıyor, tabi buna rağmen paralellikler şaşkınlık yarattı diyebiliriz.

Kripto para topluluğu da, Twitter’da paylaşılan bu tahmine hızlı bir şekilde yanıt verdi. Bazıları CryptoWolf’u eleştirdi ve “on yılın yatırımı” nın henüz kendini açığa çıkarmayan büyük bir bilinmeyen olacağına söyledi. Tahmini beğenenler de oldu.

Kaynak : Koinfinans.com
Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?