Ethereum, Bu Grafiği Takip Ederse “On Yılın Yatırımı” Olacak

0
700

Neredeyse her geçen gün, bir analistin kripto paralar ile ilgili tahmini gündem olmayı başarıyor. Bazı tahminler makul olsa da bazıları çok uç tahminler olarak değerlendiriliyor. Bugün haberimiz de yer vereceğimiz tahmin ise bir Twitter analistine ait.

Twitter’ın ünlü analistlerinden CryptoWolf (@IamCryptoWolf) Twitter’da bazı açıklamalar yaptı ve 2020 için Ethereum tahminiyle ilgili bir grafik yayınladı.

Ethereum (ETH) on yılın en iyi yatırımı olabilir mi? CryptoWolf’a (@IamCryptoWolf) göre, piyasa değeri açısından ikinci büyük varlık Bitcoin’in 2010’lardaki parabolik yükselişini takip edecek. Cesur bir ifade, ancak CryptoWolf, Bitcoin’in son on yıldaki artışını Ethereum’un bu on yıldaki potansiyel yükselişiyle kıyaslamak için vakit ayırdı. Görünüşe göre, ikisi şaşırtıcı derecede benzerlik içeriyor. CryptoWolf “Bu grafik göz ardı edilmemelidir” şeklinde bir değerlendirmede yaptı.

Evet yayınlanan Bitcoin’in grafiği Ethereum’a oldukça benziyor gibi görünüyor, ancak Ethereum’un Bitcoin’in yörüngesini takip edeceğini varsaymak çok mantıklı görünmüyor. Grafikler bu şekilde çalışmıyor, tabi buna rağmen paralellikler şaşkınlık yarattı diyebiliriz.

Kripto para topluluğu da, Twitter’da paylaşılan bu tahmine hızlı bir şekilde yanıt verdi. Bazıları CryptoWolf’u eleştirdi ve “on yılın yatırımı” nın henüz kendini açığa çıkarmayan büyük bir bilinmeyen olacağına söyledi. Tahmini beğenenler de oldu.

Güncel son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için Koinfinans.com'u  Twitterda takip edin, Google Newste takip edin, İnstagramda takip edin, Facebook sayfamızı beğenin ve Telegram kanalımıza katılın!

CEVAP YAZ

Lütfen yorumunuzu yazın!
Lütfen isminizi yazın