Haziran 11, 2024

Ethereum 5 Bin Dolar Olacak Mı? Ethereuma Bağlı Coinler Hangileri?


Son güncellenme : 11.06.2024 - 21:57

Sorumluluk reddi beyanı: Bu, sponsorlu bir içerik ve basın bültenidir. KoinFinans.com, ilgili şirket tarafından sağlanan bu sayfadaki içeriğin doğruluğunu garanti edemez ve bu sayfada yer alan ürün ve hizmetlerle ilgili doğabilecek zararlardan sorumlu tutulamaz. Kripto para yatırımları yüksek riskli yatırımlardır, okuyucular herhangi bir işlem yapmadan önce kendi detaylı araştırmalarını yapmalıdırlar.

Ethereum (ETH) fiyatı 26 Mayıs’ta 3 bin 850 dolar bölgesinin üzerine çıkmıştı. Böylece önümüzdeki haftalarda yükselişe geçeceğine dair umutları ateşledi. Bazı kripto yorumcularına göre ETH’nin Haziran ayı sonuna kadar 5 bin dolara ulaşma konusunda bir potansiyeli var. FX Empire sitesinde 6 Haziran’da yayımlanan bir yazıya göre bu konuda bazı göstergeler mevcut.

Yazıda CoinShares’ten gelen yeni verilere göz atılıyor. Bu veriler Ethereum’a yapılan kurumsal yatırımda önemli bir artış olduğunu ortaya koyuyor. Geçtiğimiz hafta, ETH tabanlı ürünlere 33,5 milyon dolarlık giriş görüldü. Bu durum, ağa gelen pozitif akışların üst üste ikinci haftasına işaret ediyor.

Teknik açıdan bakıldığında ise Ether fiyatının keskin bir yukarı yönlü hareketin ardından bir boğa flama modeli oluşturduğu belirtiliyor. Bu durum, Haziran ortasında bir kırılma yaşama potansiyelini artırabilir. Ayrıca, Ethereum yatırımcılarının, Ether varlıklarını giderek kripto borsalarından çektiği belirtiliyor. Bu değişim, artan HODL duyarlılığının açık bir göstergesi olabilir.

Ethereum hareketleri yakından takip edilirken, Ethereum ağında bulunan 3 coin yatırımcıların radarında. Sponsorlu yazıda, bu projelerin detayları aktarılıyor.

PlayDoge (PLAY)- Ön Satışında 4 Milyona Yaklaşan Yeni Köpek Coin

Sponsorlu içerik göndericisine göre PlayDoge token satın almak, özellikle 90’larda büyüyen nesil için oyun nostaljisini yeniden canlandırmayı getiriyor. Tamagotchi, o yıllarda kullanıcıların dijital bir evcil hayvanla ilgilenmelerini sağlayan küçük bir el oyun cihazıydı. Piyasaya sürüldükten sonra kısa sürede 82 milyondan fazla satarak hızla popülerlik kazandı.

PlayDoge, bu ikonik Tamagotchi oyununun nostaljik atmosferini sunmaya çalışıyor. Oyuncuları, PLAY tokenleri ile finansal olarak katılmaya teşvik eden çağdaş oyun teknolojisini kullanıyor. PlayDoge oyun ekosistemi henüz aktif hale gelmemiş olsa da, geliştirme aşamasına geçildi.

PlayDoge, ön satışa ETH stake etme özelliğini yeni ekledi. Bu, staking’in artık hem BNB hem de ETH zincirlerinde sunuluyor. Bu aynı zamanda tokenin artık hem ETH hem de BNB üzerinde dağıtılacağı ve çok zincirli hale geleceği anlamına geliyor. BNB, oyna-kazan (P2E) oyun ekosistemi için kullanılacak. PLAY token için birincil zincir olarak kalmaya devam edecek.  Staking sözleşmelerinin farklı olması nedeniyle, APY (yıllık ödüller) zincire ve stake edilen miktara göre değişebilir.

WienerAI (WAI) – Yapay Zeka ile Çalışan Alım/Satım Botu

WienerAI token satın almak, yapay zeka desteğine ve kullanıcı dostu arayüze sahip olacak bir platforma yatırım yapmayı sunuyor. Ekip, projeyi herhangi bir zamanda piyasayı tarayabilecek ve yatırımcılar için en uygun fırsatları bulabilecek tam ölçekli bir yatırım arkadaşı olarak sunuyor. Bu, gelişmiş tahmin teknolojisi sayesinde mümkün olabilir.

WienerAI (WAI), hâlâ yolculuğunun ön satış aşamasında olmasına rağmen meme coin pazarında şimdiden dikkatleri üzerine çekmeyi başardı. Bununla birlikte, projenin bu kadar popüler olmasının ve merakla beklenmesinin ana nedeni, sadece tokeni değil, o tokeni tamamlayan yenilikçi teknolojisi

Ekip, halen geliştirilme aşamasında olan yeni bir alım/satım botu yarattı. Projenin geliştiricileri yakın zamanda, bu yeni AI botunun arayüzünün tamamlanmaya yaklaştığını duyurdu. Ancak lansman gününü henüz açıklamadılar. WAI token şu anda 0.000717 dolardan satılıyor. ETH, USDT, BNB veya kredi/banka kartı ile satın alınabiliyor.

Elbette WienerAI’nin sunduğu botun ne kadar verimli olacağını ve piyasayı okuyup kripto endüstrisindeki yüksek volatiliteyi açıklayacak tahminlerde bulunup bulunamayacağını zaman gösterecek. Ancak şu ana kadar bilinenlere göre kripto sektöründe oyunun kurallarını değiştirebilecek bir konuma sahip olduğu iddia ediliyor.

WienerAI token resmi sitesinden incelemek için tıklayın.

Base Dawgz (DAWGZ) – Çoklu Zincir Deneyimi Sunan Yeni Meme Coin

Base Dawgz token satın almak, popüler Base Ağı’nın yeni meme coinine yatırım yapma fırsatı sunuyor. Ancak DAWGZ tokenin Base Ağı’nın yanı sıra Polygon, Avalanche, BNB Chain, Ethereum ve Solana blok zincirlerinde de varlığını sürdüreceği söyleniyor.

Proje, topluluğunu projeyi sosyal medyada paylaşmaya ve tanıtmaya teşvik ediyor. Topluluk üyeleri, meme’ler veya videolar gibi içerikler oluşturarak ön satış tamamlandıktan sonra DAWGZ için kullanılabilecek puanlar kazanabilecekler.

DAWGZ’nin topluluk odaklı tokenomikleri, projenin temellerini güçlendiriyor. Geliştirme ekibinin coin havuzundan yararlanmadığını ve özel satış yapılmadığını bilmek de olumlu bir özellik. 130 bin aboneye sahip bir YouTuber olan ClayBro, kendi kanalında proje ile ilgili olumlu yorumlarda bulundu. Ona göre Base Dawgz, yüksek potansiyele sahip bir coin olabilir.

DAWGZ token tahsisi şu şekilde planlanmış: Ön satış, staking ve likidite için yüzde 20’şer, borsa listelemeleri için yüzde 10, DAWGZ ödülleri ve pazarlama için yüzde 15’erlik paylar ayrılmış. Ayrıca, ekip yaratıcı topluluk üyelerini, meme’leri ve diğer içerikleri paylaşmaları karşılığında ödüllendirmek istiyor. Bunun için bir sosyal medya airdrop’u da planlıyor.

DAWGZ, birden fazla blok zinciri ekosisteminde var olma özgürlüğünü de güvence altına aldı. DAWGZ, ön satışının her aşamasında fiyatını yüzde 5 oranında artırabilir. Paylaş-kazan (share-to-earn) konsepti ile Base Dawgz, topluluk temelli bir token olmayı amaçlıyor.

Base Dawgz token resmi sitesinden incelemek için tıklayın.

*Yazı yatırım tavsiyesi değildir! Sponsorlu (reklam) bir içeriktir. Kripto para yatırımları yüksek riskli yatırımlardır, herhangi bir işlem yapmadan önce detaylı araştırmanızı yapınız!

Sorumluluk reddi beyanı: Bu, sponsorlu bir içerik ve basın bültenidir. KoinFinans.com, ilgili şirket tarafından sağlanan bu sayfadaki içeriğin doğruluğunu garanti edemez ve bu sayfada yer alan ürün ve hizmetlerle ilgili doğabilecek zararlardan sorumlu tutulamaz. Kripto para yatırımları yüksek risk içermektedir, okuyucular, herhangi bir işlem yapmadan önce kendi detaylı araştırmalarını yapmalıdırlar.
Kaynak : WienerAI, Base Dawgz, Base Dawgz
Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?