Şubat 19, 2022

Ethereum Balinaları Son Düşüşler Sırasında Bu Üç Altcoini Ellerinde Tutmaya Devam Etti!

Makro boyuttaki ekonomik ve jeopolitik sorunlar kripto para piyasalarını olumsuz yönde etkilemeye devam ediyor. Ancak piyasalardaki bu olumsuz hava bazı Ethereum balinaları fırsata dönüştürmeye çalışıyor. Son 24 saatte içerisinde Bitcoin fiyatı 40.000 dolar bandına gerilerken, Ethereum balinaları da bu düşüşlerde para kazanmak için fırsat yaratıyor.

Ethereum balinaları bu düşüşler sırasında üç altcoini gözlerine kestirmiş durumda.

Ethereum (ETH)

Listenin başında yer alan altcoin aslında hem şaşırtıcı hem de değil. Ethereum balinaları elbette ellerinde çok sayıda ETH bulunduran yatırımcılar olduğu için fiyat düşüşleri sırasında daha çok ETH biriktirmek isteyeceklerdir. ETH balinaları yaklaşık 125 milyon dolar değerinde 40.651 ETH tokenı bulunduruyor.

Ethereum, 3000 dolar seviyesine bir düşüş yaşamıştı. Ancak son olaylar, fiyatını 2900 dolara düşürdü.

Shiba Inu (SHIB)

Shiba Inu (SHIB) topluluğun SHIB’in kalıcı olduğunu kanıtlamak için adeta gövde gösterisi yapıyor ve güçlerini birleştirerek hareket ediyor. Whalestats tarafından paylaşılan verilere göre, Shiba Inu, son 24 saat içinde tutulan ilk üç token arasında, ilk 1000 Ethereum Balinası tarafından ikinci sırada yer aldı.

1.696.506 dolar değerinde 54.330.197.125 token ile Shiba Inu, ETH balinaları arasında kesinlikle ilgi çeken bir altcoin. Shib Ordusu, SHIB’nin herkesin radarında kalmasını sağlamak için çok çalışıyor. Topluluk, meme coin’in hak ettiği popülaritesi için yorulmadan çabalamaya devam ediyor.

FTX Token (FTT)

FTX, 1.661.924 dolar değerinde toplam 36.282 tokenla üçüncü sırada yer aldı. FTX kısa süre önce 2022 NFL Superbowl’da bir reklam yayınlamıştı ve şüphesiz bunun karşılığını almış görünüyor. Ethereum balinaları, FTX’in çabalarını kesinlikle fark etti. Bu gerçekten token için önemli bir adım. Bu yılki Superbowl, NFT savunucusu ve müzisyen Snoop Dogg’un yanı sıra Eminem ile birlikte devre arasında merkez sahneyi alan birçok büyük kripto ismiyle kriptolarla doluydu.

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları, yüksek riskli yatırımlardır. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Son olarak Koinfinans ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

Kaynak : Watcher.guru


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.