Ethereum Balinaları Cüzdanlarında Bu Meme Coin’den Milyarlarca Tutuyor!

Onchain verilere göre, en iyi Ethereum (ETH) balina adresleri şu anda 600.000.000 dolar değerinden fazla meme token Shiba Inu (SHIB) tutuyor.

Kripto balina izleme sitesi WhaleStats, en büyük 2.000 ETH sahibinin yaklaşık 56 trilyon SHIB biriktirdiğini tespit etti.

Dogecoin (DOGE) rakibi haber yazıldığı sırada 0,00001083 dolardan işlem görüyor.

ETH balinaları için bir sonraki en iyi yatırım, hesaplarında 167,7 milyon dolardan fazla tutan blok zinciri ölçeklendirme çözümü Polygon’dur (MATIC).

ETH balinalarının üçüncü favori yatırımı ise kripto, hisse senedi ve değerli metaller yatırım platformunun tokenı olan Bitpanda Ecosystem Token (BEST).

İlk 2.000 balina 155,9 milyon dolardan fazla BEST’e sahip. BEST, yazım sırasında 0,368 dolardan işlem görüyor ve son 24 saatte %1,3 arttı.

Shiba Inu

Listede bir sonraki sırada, merkezi olmayan oracle hizmetinin token’ının 149 milyon dolardan fazla değerine sahip 2.000 ETH balinası ile Chainlink (LINK) yer alıyor. Çapraz kripto değişim uygulaması SwissBorg (CHSB), balinaların 131 milyon dolardan fazla token biriktirmesiyle en iyi ETH hesaplarında bir sonraki sırada yer alıyor.

Balinaların biriktirdiği diğer dijital varlıklar arasında merkezi olmayan borsa (DEX) Uniswap (UNI), ölçeklendirme çözümü Locus Chain (LOCUS) ve oyun metaverse Decentraland (MANA) yer alıyor.

Shiba Inu projesi kısa süre önce, ekosistemin Polygon’a benzer şekilde Ethereum üzerine inşa edilen yeni katman-2 ağı Shibarium’un uzun zamandır beklenen lansmanını kutladı. Shibarium şu anda beta test ağı aşamasında faaliyet göstermektedir.

Güncel piyasa hareketlerini buradan takip edebilirsiniz.

Kaynak : The Daily Hodl


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.