Sponsorlu İçerik
Ocak 12, 2024

Ethereum Ralli Yaptı! Ethereum Alternatifi Coinler Balinaların Radarında

Kripto dünyasının uzun süredir lideri olan Bitcoin, ETF beklentisi ile ilgili ilginç gelişmelere tanık oldu. 9 Ocak’ta Amerika Birleşik Devletleri Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu SEC resmi X hesabı, spot Bitcoin ETF alım satımını ve listelenmesini onayladığını tweetledi. Bu haberlerin ardından piyasalarda olumlu bir hava hakim oldu. Ancak SEC sonrasında hesabın ele geçirildiğini söyleyerek bu haberi yalanladı.

Bu skandal yaşandıktan bir gün sonra SEC merakla beklenen ETF kararını nihayet açıkladı. SEC başkanı Gary Gensler, ETF’leri onayladıklarını resmi siteden yayınladığı bir yazıyla açıkladı. Ancak bu onay kararının ardından Bitcoin fiyatında beklendiği gibi önemli bir fiyat değişimi olmadı.

Eş zamanlı olarak Ethereum ve çeşitli altcoinler ivme kazanıyor ve Bitcoin’den daha iyi performans gösteriyor. Bu değişimle, Bitcoin’in geleneksel kalesinden, Ethereum’un ve diğer alternatif kripto para birimlerinin gelişen potansiyeline geçiş olabilir. Bu durum, kripto pazarında önemli bir anı temsil ediyor.

Ethereum ve diğer altcoinler, Bitcoin’e göre daha üstün performans gösterenler olarak ortaya çıkıyor. Ethereum piyasadaki 2’nci en büyük kripto para birimi. ETH’nin kripto ekosisteminde önemli bir rol oynadığı göz önüne alındığında birçok yatırımcı, potansiyelini yansıtmasının zamanı geldiğini düşünüyor.

Ethereum’un Çarşamba günü gösterdiği büyük yükseliş, onu Haziran 2022’den bu yana içinde bulunduğu aşağı yönlü kanaldan çıkarmış olabilir. Bir günde değerini yüzde 10 oranında artırdı. Ayrıca, Bitcoin ETF’lerinin “gerçek” onayının ardından sektör uzmanları artık Ethereum ETF’lerinin de 2024’te onaylanması konusunda iyimser.

Bu gelişmeler ışığında, mevcut piyasa eğilimleri, odağını Ethereum ve alternatif kriptolara kaydırabilir. Bu noktada Ethereum zincirinde bulunan alternatif coinler dikkat çekiyor. Bitcoin Minetrix token satın almak ve Launchpad XYZ token satın almak kripto paralardan üstün performans bekleyen yatırımcılar için uygun seçenekler olabilir. Gelin, bu ön satış coinlerinin detaylarına daha yakından bakalım.

Bitcoin Minetrix (BTCMTX) – Yenilikçi Madencilik Stratejisi ile Başarı Dalgası Yaratabilecek Proje

Bitcoin mücadele ederken, Bitcoin Minetrix yenilikçi “stake et-madencilik yap” modeliyle Bitcoin madenciliğine farklı bir bakış açısı sunuyor. Bu konsept, madenciliği yalnızca pahalı ekipmanlara sahip profesyonel yatırımcılar için değil, sıradan kripto yatırımcıları için de ulaşılabilir kılıyor.

Precedence Research adlı pazar araştırma ve danışmanlık şirketinin yayınladığı rapora göre, coin madenciliği pazarının büyüklüğü 2022’de 1,92 milyar ABD doları oldu. 2032’ye kadar 7 milyar dolara ulaşması bekleniyor. Yani piyasalar madencilikte bir büyümeye hazırlanıyor.

Yatırımcılar, teknik detaylarla uğraşmak zorunda kalmadan, verimli enerji kullanan madencilik platformlarına yöneliyor. Bitcoin Minetrix işte bu noktada bir çözüm olarak, hem bulut madenciliği hem de pasif gelir elde etme şansı sunuyor.

Kullanıcılar platformda BTCMTX tokenlerini stake ediyor ve “madencilik kredileri” kazanabiliyor. Bu kredilerle madenciliğe doğrudan erişim sağlanıyor. Proje aslında, iki kazanç kanalı açıyor: Yerel BTCMTX tokenini staking ödülleri (yüzde 79’a kadar APY) ve Bitcoin madenciliğinden elde edilecek olası kar.

Bitcoin Minetrix bu özellikleriyle birçok yatırımcının ilgisini topluyor. Aynı zamanda merkeziyetsiz bulut madenciliğini de tanıtıyor. Katılımcılar, merkezi hizmet riskleri olmadan Bitcoin madenciliği yapabiliyor. Tokenleştirilmiş model, kullanıcıları uzun vadeli, şüpheli anlaşmalara kilitlemek yerine onlara finansal esneklik sağlıyor.

Ön satış, yatırımcıların ETH, USDT veya kredi/banka kartı kullanarak indirimli fiyatlarla BTCMTX tokenlarını satın almalarına olanak tanıyor. Yatırımcılar, platformun yerel tokeni olan BTCMTX token satın alma işlemi ile, Bitcoin madenciliğine benzersiz bir giriş yapmış oluyor.

Yenilikçi yaklaşımlar bazen riskleri de beraberinde getiriyor. Ancak Bitcoin Minetrix’in bu yaklaşımı, onu madencilik alanında benzersiz kılıyor. Kripto köklerine sadık kalan Bitcoin Minetrix ekibi, topluluk katılımı ve geri bildirim için X ve Telegram’da aktif bir şekilde yer alıyor. Ön satış ivme kazandıkça takipçilerini, potansiyel BTCMTX dolandırıcılıklarından korumak için sık sık uyarılar yayınlıyorlar.

Launchpad XYZ (LPX) – Yatırımcılara Piyasalar Hakkında Bilgi Veren Analiz Platformu

Launchpad XYZ platformu,  yatırımcılara yatırımları hakkında yardımcı oluyor. Projenin genel amacı, yatırımcıların Web3 varlık piyasasında başarılı olmak için ihtiyaç duydukları bilgi ve araçlara, kolay bir formatta erişebilecekleri bir merkez oluşturmak.

Basit kullanımıyla platform, ilginç dijital varlıkları bulmak ve bunlara yatırım yapmak için pazardan pazara atlama ihtiyacını ortadan kaldırıyor. Böylece, yatırım seçeneklerinin değerlendirilmesi çok daha kolay hale geliyor.

LPX tokenleri, platformdaki verilere erişmenin birincil yolu olarak tasarlandı. Launchpad XYZ token satın almak, sahiplerine indirimler de getirecek. Ayrıca, seçilen kripto para birimlerinin ön satışlarına ve NFT basımına erken erişim gibi avantajlar sunacak.

Yapay zekadan yararlanan proje, davranış analizi yapmaya, önemli eğilimleri tespit etmeye,  sosyal ağları ve pazarları izlemeye olanak tanıyan algoritmaları içeriyor. Projenin hizmet tokeni LPX, platform kaynaklarına erişimi sağlıyor. LPX tokeninin stake edilmesi, ön satış tokenleri kazanma fırsatları sunuyor.

Launchpad XYZ teknik incelemesi, ekosistem kavramını, kripto ve Web3 pazarında başarılı olmak için ihtiyaç duydukları her şeyi bulabilecekleri, “hepsi bir arada” platformu olarak sunuyor.

Launchpad XYZ token incelemek için tıklayın.

Sorumluluk reddi beyanı: Bu, sponsorlu bir içerik ve basın bültenidir. KoinFinans.com, ilgili şirket tarafından sağlanan bu sayfadaki içeriğin doğruluğunu garanti edemez ve bu sayfada yer alan ürün ve hizmetlerle ilgili doğabilecek zararlardan sorumlu tutulamaz. Kripto para yatırımları yüksek risk içermektedir, okuyucular, herhangi bir işlem yapmadan önce kendi detaylı araştırmalarını yapmalıdırlar.
Kaynak : Finixio
Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?