Eylül 15, 2023

Ethereum Ağında Çarpıcı Büyüme: İkinci En Büyük Artış Gerçekleşti!


Son güncellenme : 16.09.2023 - 12:27

Ethereum, haftaya oldukça dalgalı bir başlangıç yaptıktan sonra 1620 dolar seviyesinin üzerinde işlem görmeye devam ediyor. On-chain faaliyetlerdeki olumlu artış da işlerin iyiye gittiğini gösteriyor.

Santiment, Çarşamba günü ETH ağına gönderici veya alıcı olarak katılan 1.089.893 benzersiz cüzdanla kayda değer bir artış tespit etti. Bu rakam, varlığın sekiz yılı aşan tarihindeki en yüksek ikinci veriyi temsil ediyor. Bu da fiyatın toparlanması için gereken kapitülasyon sinyali olarak işlev görebileceği anlamına geliyor.

ethereum ağında büyüme

Yukarı yönlü hareket 1633 dolar seviyesindeki 100 günlük Üstel Hareketli Ortalama (EMA) tarafından işaretlenen önemli bir eşik iken, 1613 dolardaki 50 günlük EMA kısa vadeli destek sağlıyor.

Bu hareketli ortalamaların üstünde gerçekleşecek bir hamle 1800 dolara doğru bir ilerlemeyi teyit edebilir. Tersine, her iki yöndeki bir ihlal yeni bir satış turu başlatabilir ve potansiyel olarak Ethereum fiyatını 1600 doların altına itebilir ve burada 1531 dolar civarında biraz konsolide olabilir.

Ethereum Opsiyon Verileri Neyi Gösteriyor?

Koinfinans.com olarak bildirdiğimiz üzere Greeks Live’ın verilerine göre, yaklaşık 56.000 Ethereum opsiyonu, 1,09’luk Satım Çağrı Oranı, 1.650 dolarlık maksimum acı noktası ve 250 milyon dolarlık nominal değerle yakında sona erecek.

ETH son zamanlarda minimum gün içi dalgalanmalar yaşadı ve kayda değer değişiklikler tipik olarak yalnızca Salı günleri meydana geldi. Son piyasa hareketleri her hafta bir ya da iki gün içinde yoğunlaştı ve genel piyasa faaliyeti nispeten durgun kaldı. Özellikle Token2049’dan piyasayı etkileyecek önemli bir haber gelmedi.

Kaynak : Koinfinans.com

Yazar Hasan Hüseyin Lif hakkında :

Siyaset, ekonomi, göç konularıyla ilgilenen bir 'sosyolog'. Blockchain teknolojisine olan ilgim beni önce KoinFinans'a yönlendirdi. Yaklaşık üç yıldır kripto para haberleri başta olmak üzere sektöre ilişkin yazılar hazırlıyorum.

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?