Aralık 23, 2020

Ethereum 2.0 Doğrulayıcıları Günde 0.002792 ETH Kazanıyor! ETH Ne Durumda?

Ethereum doğrulayıcılarının kazandığı günlük 0.002792 ETH, Flipside Crypto ekibinin verilerine göre, kabaca 1.71 dolar’a denk geliyor. Ekip, Ethereum 2.0’daki onaylayıcı kazançları hakkındaki gözlemlerini şu şekilde değerlendirdi.

Günlük 0.002792 ETH = %3.2 Yıllık Faiz

Her Ethereum 2.0 doğrulayıcısının 32 ETH’ye sahip olduğunu varsayarsak, 0.002792 ETH, günlük 0.008725 faiz anlamına gelir. Bu miktar bir yıl içinde birleştirildiğinde, 32 ETH’ye sahip her Ethereum 2.0 doğrulayıcısı için yıllık faiz yaklaşık %3.2’ye denk geliyor.

Bununla birlikte, Ethereum 2.0 ödüllerini hesaplamanın daha kesin bir yöntemi, halka açık bir çevrimiçi elektronik tablo aracılığıyla ETH 2.0 Hesap Makinesi Telegram grubu tarafından formüle edilmiştir.

Ethereum 600 Dolar’lık Destek Seviyesini Tutmaya Devam Ediyor

Daha önce de belirtildiği gibi, Ethereum, 17 Aralık’ta iki yıllık 675 dolar’lık en yüksek değeri ortaya koyduktan sonra 613 dolar’dan işlem görüyor. Ethereum grafiğine baktığımız zaman, ETH’nin 600 dolar’lık fiyat alanının yeterli kısa vadeli destek görevi görmesiyle bir düzeltme içinde olduğunu görüyoruz. Ethereum gibi tüm altcoin analizlerinde olduğu gibi, ETH ticareti yaparken yeterli durdurma kayıpları belirlenmesi ve düşük kaldıraç kullanılması çok önemlidir. Aynı zamanda, Bitcoin’in her iki yöndeki ani hareketlerine de göz atılmalıdır.

Kaynak: ethereumworldnews

 

Kaynak : Koinfinans.com
Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?