ETH Tabanlı DeFi Tokeni COVER %300 Artış Gösterebilir!

Ünlü Analist Josh Rager, Ethereum tabanlı DeFi Tokeni “COVER” için 2 bin ila 3 bin dolar arasında bir fiyat belirledi.

Merkezi olmayan finans protokolü (DeFi) Yearn Finance, geçtiğimiz haftalarda bazı ortaklık ve birleşmeleri duyurdu. Bunlar arasında, son zamanlarda ciddi kazanımlar sağlayan COVER protokolü de var.

Yayın anında, COVER son 24 saatte %13 kazançla 810 dolardan işlem görüyordu. Haftalık grafiğe baktığımızda, token son iki haftada %370’lik bir kazanç gösterdi. Ve bu yükselişe bakarak, sadece 42 milyon dolarlık piyasa değeriyle yükselmeye devam edeceğini söyleyebiliriz.

Analist Josh Rager, 3 Aralık’ta COVER ile birleşme hakkında bir güncelleme veren Yearn Finance’ın yaratıcısı Andre Cronje’ye yanıt verdi. Rager, token’in yaklaşık 200 dolardan işlem yaptığı zamanlarda “değerinin düşük olduğunu” iddia etmişti.

O zamandan bu yana COVER’ın fiyatı büyük bir yükseliş yaşadı. Bunun katalizörlerinden biri büyük ihtimalle Binance’daki listelemeydi. Rager,”COVER İçin 2 bin ila 3 bin dolar arasında bir hedef fiyat belirledi. Bu fiyat da, yatırımcılar için neredeyse %300’lük bir kazanç anlamına geliyor.

Aynı zamanda Yearn Finance ve COVER, kullanıcılarına ilk protokoldeki ürünler için teminat sunacak. Bu şekilde kullanıcılar, “olumsuz olaylara karşı süresi dolmadan sürekli korumaya” erişebilecekler.

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları, yüksek riskli yatırımlardır. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Koinfinans ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

Kaynak : Koinfinans.com


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.