Eski Goldman Sachs Çalışanından Ripple için % 1500 Artış Tahmini

Goldman Sachs eski çalışanı ve Forbes’te editörlük yapmış olan Will Meade, kripto para birimi Ripple için %1500 gibi çok ciddi bir artış öngörüsünde bulundu. Kripto paraların seyrini yakından takip eden Meale, Bitcoin’in 2017-2018 yıllarında yaşadığı boğa sezonunun yeniden yaşanacağı ve boğadan tüm kripto paraların faydalanacağını da ekledi.

1.4 Milyar dolarlık bir fonun kurucusu olan Meale ayrıca artışı beklediğini, bu nedenle XRP satın aldığını açıkladı. Boğa sezonunun başlaması, kullanımı yaygın ve sevilen Ripple için artışların gerçekleşmesi beklenebilir ve eski müdür Meale için bu artış %1500 seviyelerine varabilir.

Bu gibi bir fiyat artışı çoğu insan için abartılı gelebilir. Fakat 2017’de boğa sezonunda Ripple, neredeyse %4000 artış ile 3 dolar seviyelerine çıkmıştı. Bitcoin’in de 20.000 dolar seviyelerini görmüştü. 2017 boğasından bu yana tekrar o seviyeleri göremediler. Ancak yatırımcılar o günlerin tekrar geleceğine inanıyorlar.

Ripple’in ODL (İsteğe Bağlı Likidite) hizmeti ile işlem kolaylığı sağlaması, kullanım alanını geniş yapıyor ve kullanıcıları tatmin ediyor. Birçok finans kurumunun havale işlemlerini ODL sistemleri ile yapması da bunun kanıtı niteliğindedir. Bunlardan biri de para transfer şirketi MoneyGram. Bu gibi örneklerin varlığı ve kullanıcıların memnuniyeti Ripple’in artışının beklenilenden de öteye geçebileceğinin önemli bulgularından biri sayılabilir.

CoinMarketCap’da güncel olarak Ripple, 0,203384 seviyelerinde işlem görüyor.

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları, yüksek riskli yatırımlardır. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Koinfinans ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

Kaynak : Koinfinans.com


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.