Aralık 17, 2019

Eski Binance Yöneticisi Rakip Firmaya Transfer Oldu

Binance yöneticisi Leslie Tam, 16 Aralık tarihli The Block haberine göre türev borsası CoinFlex’e baş strateji sorumlusu olarak görev almaya başladı. Leslie Tam, bundan önce dünyanın en önde gelen kripto para borsalarından olan Binance’te borsa dışı alım satım işlemlerinden sorumlu olarak çalışıyordu. Binance ve CoinFlex’in rakip iki firma olması, transferin dikkat çekmesine sebep oldu.

Leslie Tam’in yeni görevinde şirketin hizmetlerini genişletmek için yeni fırsatlar yaratmayı umuyor. Ayrıca Leslie Tam’in yeni görev yeri CoinFlex, Ekim ayında Facebook’un kendi kripto parası olan Libra için fiziksel olarak düzenlenmiş vadeli işlem sözleşmeleri başlattı. Libra’nın 2020’de piyasaya sürülüp sürülmeyeceği üzerine fiziksel teslimli vadeli işlem sözleşmeleri üzerine çalısan borsanın CEO’su Mark Lamb, konuyla ilgili olarak şunları söylemişti:

“Facebook, ilk günden tüm küresel bankacılık sistemiyle rekabet edecek potansiyele sahip ve tam da bu sebeple, o günün ne zaman olacağı belli değil. Siyasi tepkiler çok yoğun oldu ve Facebook’un bu engelleri aşıp aşmayacağı şimdilik yalnızca tahmin edilebilir.”

Kaynak : Koinfinans.com
Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?