EOS Fiyatındaki Yükseliş

EOS Yatırımcılarını Mutlu Eden Dönem

EOS fiyatı ana 3.850 Dolar direnç seviyesini kırdı. Yukarı doğru hareket, 4.000 Dolar engelini bile aştı. 4.100 Dolar seviyesinden işlem görüyorken 4.000 Dolar seviyesine doğru küçük bir dezavantajlı düzeltme yaşadı.

Önceki hafta, EOS, tabloları % 20 oranında artırırken gördü. Bu süreçte 0.53 Dolar değer kazandı. Basın zamanında, CoinMarketCap tarafından sağlanan verilere göre 24 saatlik işlem hacmi 1.87 Milyar Dolar olan 4.01 Dolar’dan işlem görüyor.

MakeSense Labs Pazartesi günü yaptığı açıklamada, ünlü yatırımcı Tim Draper’ın Yönetim Kurulu üyeliğine atandığını duyurdu. Draper’ın Sense.chat’taki uçağa binme sürecinin ardından, topluluk EOS’da inanılmaz bir büyüme kaydetti.

Fiyat artışının ardındaki faktörler, serbest çalışan bir platform olan “Moonlighting” in geliştirilmesini de içeriyor. Profesyonellerin kiralayabileceği veya işe alınabileceği bir blockchain platformu olan Moonlighting ivme kazanmakta başarılı oldu ve yaklaşık 750 bin topluluk üyesine sahip.

Ethereum, Ripple, Litecoin ve EOS şu anda piyasa lider konumunda denilebilir. Yoksa altcoin sezonu mu başladı? Sizce EOS benzer yükseliş eğilimi göstermeye devam edecek mi, yoksa fiyatlar düşecek mi? Düşüncelerinizi bizimle paylaşabilirsiniz.

Kaynak : Koinfinans.com


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.