EOS Arjantin, Blockchain Platformu Telos ile Anlaşma Sağladı!

Blockchain platformu Telos, tüm yatırımcıların borsalarda kendi ticaret çitlerini yapma ve başlatmasına imkan veren EvolutionDex ile  entegre çalışabilecek. Bununla beraber yatırımcılar, alış-satış işlemlerinden de kazanç elde edebilecekler.

EOS Arjantin tarafından ortaya çıkartılan ve geliştiricilerin çalışmalarını yapabildiği EvolutionDex, farklı kripto paraların aynı likidite paylaşımlarına izin veren bir protokol. Çalışmalardaki akıllı sözleşmelerin 21 Telos çalışanı ile kontrol edildiği biliniyor.

Telos yetkilisi Douglas Horn ise şunları söyledi:

 “Sürekli likidite havuzları merkezi olmayan borsaların toplam avantajlarını en üst düzeye çıkarıyor. Bir kuruma veya fona güvenmeye gerek yok ve fiyatlar mevcut likiditeye göre algoritmik olarak hesaplanır[…] Likidite sağlayıcıları farklı Telos havuzlarına katıldıklarında EvolutionDex, Telos fiyat istikrarında önemli bir rol oynamasına yardımcı olacak ve Telos tabanlı DeFi araçlarına önemli bir katkı sağlayacaktır.”

Telos blok ziniri, EvolutionDex ile diğer EOSio Blockchain ağlarından olan EOS ve WAX gibi kripto paralar ile entegre edilebilecek. Telos ticaretinde komisyon payı ödenecek fakat EOS tabanlı diğer kripto para dönüşümlerinde ücret alınmayacak.

EOS Arjantin Kurucu Ortağı Jesús Chitty yeni gelişmeler hakkında şunları söyledi:

“EvolutionDex, Telos DeFi ekosistemine daha fazla kullanıcının likidite sağlayıcısı olarak gelmesine yardımcı olabilir. Ayrıca, ticaret çiftlerini arbitraj eden tüccarları da çekecek, Telos tokenine daha fazla istikrar ve hacim getirirken, uçurtma ve ücretleri de azaltacaktır ”

Telos ayrıca Transledger, Newlife, blockchain tabanlı sosyal medya DApp Murmur gibi farklı alanlar ve platformlarla da geliştirmelere devam ediyor. Akıllı sözleşmeler ve blockchain uygulamalarında birçok rakibinden önde olan Telos, hız, kapasite ve 0 işlem ücreti politikasıyla da dikkatleri üzerine çekiyor.

Kaynak : Koinfinans.com


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.