Enjin Coin Fiyatında Son Durum!

Enjin Coin fiyatı, alıcılar ve satıcılar kontrolü ele geçirmek için savaşırken net bir hareket belirlemek için bekliyor.

Aşağıdaki grafikten görüleceği üzere Enjin Coin fiyatı, iki sabit engel arasında sıkışmış durumda. Eğilim çizgileri kullanılarak oluşturulan düz bir paralel kanal içinde hareket ediyor.

Bu modele göre, net bir yukarı ya da aşağı yönlü hareket için bir kırılma oldukça önemli. Bu nedenle, 2.65 dolar’lık üst trend çizgisinin kırılması, yeni bir yükseliş trendinin başlangıcına işaret edecek. Bununla birlikte, 1.99 dolar’lık talep engeli kırılırsa, bir düşüş yaşanacaktır.

Yazının kaleme alındığı sırada, Enjin Coin fiyatı, 2.32 dolar seviyesinde ve bu seviyeden bir sıçrama, Momentum Reversal Indicator (MRI) tarafından belirlenen 2.65 dolar’lık dirence veya üst trend çizgisine doğru %15 artışa neden olabilir. Böyle bir hareket gerçekleşirse, 2.65 dolar olan kırılma noktasına kanalın yüksekliği olan %35 eklenerek ENJ için 3.60 dolar fiyat hedefi belirlenebilir.

Yükseliş görünümünü destekleyen bir diğer gösterge, 3 Nisan’dan bu yana 100.000 ila 1.000.000 ENJ token tutan 395 yatırımcı arasına katılan dört yeni balina eklenmesi. Bu artış Enjin Coin fiyatı için olumlu bir görünümü teyit ediyor.

Bunun yanında günlük aktif adres sayısı 26 Mart’tan bu yana %35 artarak şu anda 2654’e ulaştı. Bu artış, perakende yatırımcıların mevcut fiyat seviyelerinde varlığa olan ilgisini gösteriyor.

Yükseliş ivmesine rağmen, eğer satıcılar Enjin Coin fiyatının üst trend çizgisinin ötesine geçmesini engellerse, bir tersine dönüş gerçekleşebilir. Ek olarak, satıcılar düz kanalın orta çizgisini keserse, ENJ %61,8 Fibonacci geri çekilme seviyesine denk gelecek şekilde 2.60 dolar’dan desteğe doğru %15 düşüş yaşayabilir.

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları, yüksek riskli yatırımlardır. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Son olarak Koinfinans ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

Kaynak : FXStreet


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.