Enjin Coin Fiyatında Son Durum!

0

Enjin Coin fiyatı, alıcılar ve satıcılar kontrolü ele geçirmek için savaşırken net bir hareket belirlemek için bekliyor.

Aşağıdaki grafikten görüleceği üzere Enjin Coin fiyatı, iki sabit engel arasında sıkışmış durumda. Eğilim çizgileri kullanılarak oluşturulan düz bir paralel kanal içinde hareket ediyor.

Bu modele göre, net bir yukarı ya da aşağı yönlü hareket için bir kırılma oldukça önemli. Bu nedenle, 2.65 dolar’lık üst trend çizgisinin kırılması, yeni bir yükseliş trendinin başlangıcına işaret edecek. Bununla birlikte, 1.99 dolar’lık talep engeli kırılırsa, bir düşüş yaşanacaktır.

Yazının kaleme alındığı sırada, Enjin Coin fiyatı, 2.32 dolar seviyesinde ve bu seviyeden bir sıçrama, Momentum Reversal Indicator (MRI) tarafından belirlenen 2.65 dolar’lık dirence veya üst trend çizgisine doğru %15 artışa neden olabilir. Böyle bir hareket gerçekleşirse, 2.65 dolar olan kırılma noktasına kanalın yüksekliği olan %35 eklenerek ENJ için 3.60 dolar fiyat hedefi belirlenebilir.

Yükseliş görünümünü destekleyen bir diğer gösterge, 3 Nisan’dan bu yana 100.000 ila 1.000.000 ENJ token tutan 395 yatırımcı arasına katılan dört yeni balina eklenmesi. Bu artış Enjin Coin fiyatı için olumlu bir görünümü teyit ediyor.

Bunun yanında günlük aktif adres sayısı 26 Mart’tan bu yana %35 artarak şu anda 2654’e ulaştı. Bu artış, perakende yatırımcıların mevcut fiyat seviyelerinde varlığa olan ilgisini gösteriyor.

Yükseliş ivmesine rağmen, eğer satıcılar Enjin Coin fiyatının üst trend çizgisinin ötesine geçmesini engellerse, bir tersine dönüş gerçekleşebilir. Ek olarak, satıcılar düz kanalın orta çizgisini keserse, ENJ %61,8 Fibonacci geri çekilme seviyesine denk gelecek şekilde 2.60 dolar’dan desteğe doğru %15 düşüş yaşayabilir.

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları, yüksek riskli yatırımlardır. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Son olarak Koinfinans ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

Kripto Para Borsası Binance'de %10 komisyon indirimli hesap açmak için tıklayın!


Güncel son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için Koinfinans.com'u  Twitterda takip edin, Google Newste takip edin, İnstagramda takip edin, Facebook sayfamızı beğenin ve Telegram kanalımıza katılın!

CEVAP YAZ

Lütfen yorumunuzu yazın!
Lütfen isminizi yazın