En Son Bu Gösterge Yanıp Söndüğünde BTC %38 Düşmüştü, O Gösterge Geri Mi Geldi?

Kripto para devi Bitcoin son zamanlarda bir türbülansla karşı karşıya. Bunun nedeni olarak, fiyat hareketinin boğaları büyük ölçüde tercih etmesi öne çıkıyor.

Her düşüş devam eden boğa piyasasının tam bir parabolik yükselişe dönüşmesi ile en yüksek seviyelere yol açan agresif bir satın alma baskısıyla sonuçlanıyor. Kripto para hızla 30.000 dolar’a yaklaşıyor ve bu, Bitcoin’in yukarıda kırılması için büyük bir engel teşkil edebilecek önemli bir seviye olarak göze çarpıyor.

Bir analist, orta vadede eğiliminin büyük ölçüde hızla yükselen bir eğilime tepkisine bağlı olacağını açıkladı. BTC’nin görünümü hakkında konuşan analist, referans verdiği gösterge en son parladığında kripto para biriminin toparlanma ve üstel büyümeyi görmeden önce %38 bir geri dönüş yaşadığını belirtti.

Bitcoin, son birkaç aydır vahşi bir boğa piyasasının sancılarına yakalandı ve boğalar hemen hemen her düşüşü emmeye devam ediyor ve bu da birkaç düşüş belirtisi gösteriyor.

Kripto para, 30.000’i görmek için uzun zamandır hedef olarak görülen kilit bir seviyeye hızla yükseliyor. Bu 20.000’ın üzerine çıktığından beri gördüğü en güçlü direnç seviyelerinden olabilir.

Kaynak: bitcoinist

Kaynak : Koinfinans.com


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.