Mart 14, 2024

Elon Musk’tan O Meme Coin için Müjdeli Haber: “Bir Gün Kabul Edeceğiz!”

Elon Musk, Tesla’nın üretim tesisi Giga Berlin’e yaptığı son ziyaret sırasında insanların sonunda Tesla otomobillerini Dogecoin kripto para birimiyle satın alabileceklerini belirtti. Otomobil şirketi halihazırda kullanıcıların DOGE ile ürün satın almasına izin verse de otomobil alımlarına izin vermiyor.

Dogecoin ile Tesla’yı ne zaman satın alabilirsiniz? Bir noktada bunu mümkün kılmamız gerektiğini düşünüyorum.

Koinfinans.com olarak bildirdiğimiz üzere Elon Musk daha önce köpek temalı meme coin‘e olan düşkünlüğünü birçok kez dile getirmişti.

Elon Musk‘ın meme coin’e verdiği son destek, genel olarak kripto para birimlerine olan ilgisinin azaldığını gösterebilecek yorumların hemen ardından geldi. Geçen yıl Musk, artık kripto para birimleri hakkında düşünmeye fazla zaman ayırmadığını belirtmişti. Tesla’nın CEO’su ayrıca X’te, “asla” bir kripto token başlatmayacağını belirtti.

Musk’ın yorumları tarihsel olarak Dogecoin’in değerini etkiledi.

CoinGecko verilerine göre fiyat son 24 saatte %6,9 artarak yazım sırasında 0,185 dolara yükseldi. Kripto para birimi yılbaşından bugüne neredeyse %100 artış gösterdi.

Kaynak : The Block
Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?