Elon Musk’tan İlginç Dogecoin (DOGE) Yorumu

0

COVID-19 salgını devam ederken, bazı hükümetler bu zorlu süreçte vatandaşları desteklemeye devam ediyor. Bunların en belirgin örneklerinden ABD hükümeti salgınla harap olmuş ekonomiyi desteklemek için halka nakit dağıtırken, gezegendeki en zengin ikinci kişi Elon Musk, Dogecoin ile meseleye farklı bir açıdan yaklaştı.

Tesla CEO’su milyarder girişimci en son Twitter paylaşımında şaka kripto para birimini “özel teşvik” olarak gördüğünü iddia etti.

Aşağıdaki “Dogecoin bir bakıma Elon’un halk için Özel Teşviki olduğunu, her zaman hissettim..” ifadelerinin kullanıldığı paylaşıma yanıt veren Musk “Ben de öyle hissediyorum.” ifadelerini kullandı.

Bununla birlikte Dogecoin, geçtiğimiz Mart ayında ABD hükümetinin 1.200 dolar’lık teşvik çeklerinin ilk kısmını göndermeye başladığı zamandan bu yana yaklaşık yüzde 1.160.000 değer kazandı. Eğer bir kişi o dönem bu parayı Doge’a yatırmış olsaydı, şimdi yaklaşık 13.9 milyon dolar’ın sahibi olurdu.

Kripto Para Borsası Binance'de %10 komisyon indirimli hesap açmak için tıklayın!


Güncel son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için Koinfinans.com'u  Twitterda takip edin, Google Newste takip edin, İnstagramda takip edin, Facebook sayfamızı beğenin ve Telegram kanalımıza katılın!

CEVAP YAZ

Lütfen yorumunuzu yazın!
Lütfen isminizi yazın