Ocak 24, 2024

Elon Musk’ın Yapay Zekasından O Meme Coin için 2024 Yılında %250 Yükseliş Vurgusu


Popüler meme coin Shiba Inu bir süredir beklenen performanstan uzak bir şekilde 0,000008829 dolardan işlem görüyor. SHIB, Ocak ayının başında gelen Bitcoin ETF onayının ardından beşinci sıfırını silmiş olsa da bu sıfırı kısa sürede geri kazandı. Son üç işlem gününde de düşüş kaydeden meme coin, yatırımcı heyecanını korumak için elinden gelen tüm çabayı gösteriyor.

Yatırımcıların temel beklentisi Shiba Inu’nun beşinci sıfırı silip, 2024 yılının devamında beklenen güçlü rallilerine devam etmesi yönünde. Elon Musk’ın şirketi xAI tarafından geliştirilen Grok AI, SHIB fiyatının 2024 yılında ne kadar yükselebileceğini tahmin etti.

Grok AI İddialı: Shiba Inu 2024 Yılında %250 Yükselebilir!

Grok AI’nın ilk beklentisi SHIB fiyatının 2024 y ılında %250’ye varan oranda yükselmesi yönünde. Yapay zekaya göre bu yükselişin temel nedeni varlığın birçok faktöre bağlı olarak sürekli olarak popülerliğini arttırması.

Grok’un tahminine göre, SHIB 2024 yılında yükselişe geçerse 0,000030 dolar gibi yüksek bir değere ulaşabilir. Bu, mevcut fiyatı olan 0,000008829 dolardan yaklaşık %250’lik bir artış anlamına geliyor.

shiba inu yapay zeka tahmini

Öte yandan Grok AI, piyasaların dalgalanması halinde Shiba Inu fiyatının 0,000006 dolar seviyesine düşebileceğini öngörüyor. Bu, mevcut fiyatından yaklaşık %30’luk bir düşüş anlamına geliyor.

Ancak, önde gelen meme coin‘in 2024’te bu yıl %250 oranında yükselebileceğinin garantisi elbette yok. Kripto para piyasası oldukça değişken ve her iki yönde de dalgalanarak yatırımcılara ciddi kayıplar yaşatıyor. Şu anda SHIB’ye giriş pozisyonu almadan önce kapsamlı bir araştırma yapılması tavsiye edilir.

Kaynak : Watcher.guru

Yazar Hasan Hüseyin Lif hakkında :

Siyaset, ekonomi, göç konularıyla ilgilenen bir 'sosyolog'. Blockchain teknolojisine olan ilgim beni önce KoinFinans'a yönlendirdi. Yaklaşık üç yıldır kripto para haberleri başta olmak üzere sektöre ilişkin yazılar hazırlıyorum.

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?