Şubat 1, 2024

Elon Musk’ın Yapay Zekasından Cardano Fiyatı için Ralli Vurgusu: Rekabet Kızışacak!

Elon Musk’ın arkasında yer aldığı xAI tarafından geliştirilan yapay zeka modeli Grok, Cardano fiyatı için dikkat çeken bir tahmini yaptı.

Ağ, merkeziyetsiz finans ekosistemini büyütmeye devam ederek Web3 ve kripto para dünyasında adından söz ettirmeye çalışıyor.

Grok Yapay Zeka Aracı Cardano Fiyat Tahmini Yaptı

Grok’a göre, ADA fiyatı 2024 yılı sonuna kadar 1,20 ila 1,60 dolar arasında işlem görme potansiyeli taşıyor. Bu da token başına 0,52 dolar olan mevcut fiyatından %130 ila %207 arasında istikrarlı bir büyüme anlamına geliyor.

En olası fiyat aralığı, artan benimseme potansiyeli, DeFi sektörünün büyümesi ve kripto para piyasasının genel toparlanmasının bir sonucu olacaktır.

Koinfinans.com olarak bildirdiğimiz üzere Grok, en iyi senaryoda Cardano fiyatının 2,02 dolar olmasını bekliyor. Ancak yapay zeka, Eylül 2021’de faaliyete geçen Goguen ile ilgili olumlu beklentilerden bahsetti. Bu, Grok’un hata yapabileceğinin ve bazen güncel olmayan bilgiler üretebileceğinin kanıtıdır.

Öte yandan Grok, 2024 yılında Cardano için düşüş fiyat hedefi olarak 0,35 dolarları işaret etti.

Bu düşüş görünümü, piyasada artan rekabet potansiyeline, düzenleyici zorluklara ve öngörülemeyen teknik sorunlara dayanmakta.

Kripto para piyasasında yaşanacak olası düşüş veya ağ önemli aksiliklerle karşılaşırsa, fiyat mevcut 0,52 dolar fiyatının altına düşebilir ve 0,35 dolara kadar gerileyebilir.

Dahası, ADA yükselen üçgenden gelen önemli desteği kaybettikten sonra düşüş trendinde işlem görüyor. Bu mevcut trend desteği, Grok’un her iki analizi de güçlendiren düşüş fiyat tahmininin etrafında yer alıyor.

grok yapay zeka cardano fiyat tahmini yaptı

Kaynak : Finbold
Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?