Ocak 16, 2024

Elon Musk’ın Yapay Zeka Aracı Twitter için En İyi Kripto Varlığı Seçti!

Elon Musk’ın Dogecoin ‘e olan ilgisi 2021 boğa koşusunda artık kamuya açık hale gelmişti. Bu hayranlığın ardından ünlü milyarderin daha sonra sahip olduğu şirketlere DOGE’u entegre edeceği iddiaları ve spekülasyonları bu heyecanı arttırmıştı.

Musk’ın yapay zeka odaklı xAI tarafından geliştirilen bir araç olan Grok’un, milyarderin Dogecoin’in benimsenmesi yönündeki çabalarını takdir etmesi ise heyecan yaratan son detay oldu.

Yapay zekaya Twitter için en iyi kripto para biriminin hangisi olduğu sorulduğunda, bot Dogecoin yönünde güçlü bir yanıt verdi. Grok, X için en iyi kripto para birimi olmasının nedeni olarak Musk’ın DOGE’a verdiği desteği gösterdi.

Ayrıca, DOGE’un X ve sosyal medya platformunu kullanarak diğer kripto yatırımcılarıyla etkileşim kurmak isteyen herkes için mükemmel bir seçim olmasının bir başka nedeni olarak çok aktif Dogecoin topluluğundan bahsediyor.

Dogecoin hayranları için bir başka kazanımda Grok, Elon Musk’ın DOGE hakkındaki tweetini kripto Twitter’daki en iyi tweet olarak seçti. DOGE destekçisi bir keresinde bir roket emojisi ve #DOGE hashtag’i ile “Dogecoin aya” diye tweeti atmıştı.

Tweet o zamandan beri silinmiş olsa da, 2,5 milyon beğeni alarak gündeme gelmeyi başarmıştı.

elon musk dogecoin tweet'i

Kaynak : The Crypto Basic
Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?