Şubat 21, 2024

Elon Musk’ın X Uygulamasında Dev Yapay Zeka ve Ödeme Entegrasyonu: Yeni Çağ Başlıyor!

TheRundownAI’nin kurucusu Rowan Cheung, son dönemde Elon Musk ‘ın X uygulamasına başka bir büyük yapay zeka sistemi entegre etme planlarını paylaştı. Geçen yıl, X Premium kullanıcıları için Grok AI sohbet robotunu piyasaya sürdükten sonra, Elon Musk, bu büyük AI platformuna başka bir entegrasyon yapmayı düşündüğünü ima etti.

Musk, Spaces’teki canlı yayını sırasında, popüler sosyal medya platformu X ile kullanıcıların taleplerine göre görseller üreten grafik yapay zeka platformu Midjourney arasında potansiyel bir ortaklık olabileceğinden bahsetti. Bu ortaklık, kullanıcıların Grok AI sohbet robotu aracılığıyla kaliteli görsel içerik üretme yeteneğine sahip olmasını sağlayabilir.

Rowan Cheung’a göre, bu entegrasyon gerçekleşirse, Elon Musk’ın X uygulamasını “Her Şey Uygulaması” olarak adlandırmasının önemi büyük olacaktır. Musk, X’in sunduğu özellikler arasında uzun gönderiler, canlı videolar, sesli ve görüntülü aramaların yanı sıra iş arama ve flört bölümlerini de eklemeyi planladığını açıkladı. Ayrıca, içerik oluşturucuların X’teki reklamlardan elde ettikleri gelirden pay almalarına ve aboneliklerle ekstra içerik sunmalarına olanak tanıyan özellikler de bulunmaktadır.

Musk, aynı podcast sırasında, birkaç hafta içinde Grok AI botu için büyük bir güncelleme olan Grok 1.5’in piyasaya sürüleceğini de belirtti. Bu güncellenmiş sürüm, insanların içerik oluşturmasına yardımcı olmak için tüm konuları analiz eden bir “Grok Analizi” düğmesiyle gelecek.

X’in ödemeleri konusundaki beklentilerin ise bu yıl içinde gerçekleşmesi oldukça olası. Bu gelişmeler, X kullanıcılarının deneyimini daha da geliştirmeyi ve platformun işlevselliğini artırmayı hedefliyor. Bu entegrasyonlar, X uygulamasının yapay zeka ve kullanıcı deneyimi alanındaki liderliğini daha da güçlendirebilir.

Kaynak : U.Today
Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?