Sponsorlu İçerik
Ocak 21, 2024

Elon Musk’ın Bu Hamlesi Dogecoin ve Kripto Paralar İçin Umut Vadediyor

Dogecoin (DOGE) fiyatı beklenmedik bir artış yaşayarak, sadece 12 saat içinde %14’ten fazla yükseldi. Meme kökenli olduğu için tanınan kripto para, 0.079 dolardan 0.091 dolardan hızlı bir artış gösterdi, bu da kripto para topluluğunu spekülasyonlarla dolup taşır hale getirdi.

Bu patlayıcı büyümenin arkasındaki itici güç, gizemli figür Elon Musk ve onun iddialı projesi Xpayments ile bağlantılı gibi olduğu düşünülüyor. Kripto paralara, özellikle DOGE ve Bitcoin (BTC)’ye düşkünlüğü ile tanınan ünlü girişimci Elon Musk, X’i çeşitli hizmetleri kapsayan bir uygulamaya dönüştürmeyi amaçlıyor.

Dogecoin fiyat haraketleri

Özellikle, eskiden Twitter ile ilişkilendirilen X, finans sektörüne dönük kilit bir hamle olarak Xpayments hesabını resmi olarak açılışını yaptı. Musk’ın bu girişime olan bağlılığı, ABD’nin birçok eyaletinde para işlemleri için lisanslar almasıyla vurgulandığı belirtiliyor. Bazı bilgilere göre, X’in 2024 ortalarında kamuoyuna sunulması muhtemel olan eşler arası ödeme hizmetlerini başlatmayı hazırlandığını öne sürüyor.

Dogecoin’den X’e

Musk’ın şirketlerinin kendi token’larını çıkarma niyeti olmadığını açıkça belirtmesine rağmen, DOGE fiyatındaki bu artış, Xpayments’ın sosyal medya sayfasında yapılan bilgilerin çıkmasıyla yaşandığı belirtiliyor. Bu durum, kripto para topluluğu arasında Dogecoin ve X arasında muhtemel bir entegrasyon veya iş birliği spekülasyonlarını ateşliyor, özellikle Musk’ın hem DOGE hem de BTC’ye olan bilinen düşkünlüğüyle bu durum tetikleniyor.

Sorumluluk reddi beyanı: Bu, sponsorlu bir içerik ve basın bültenidir. KoinFinans.com, ilgili şirket tarafından sağlanan bu sayfadaki içeriğin doğruluğunu garanti edemez ve bu sayfada yer alan ürün ve hizmetlerle ilgili doğabilecek zararlardan sorumlu tutulamaz. Kripto para yatırımları yüksek risk içermektedir, okuyucular, herhangi bir işlem yapmadan önce kendi detaylı araştırmalarını yapmalıdırlar.
Kaynak : u.today
Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?