Elon Musk, Önemli Dogecoin Hamlesini Açıkladı

0
Elon Musk, Önemli Dogecoin Hamlesini Açıkladı

Dogecoin yatırımcıları, Tesla Cyberwhistle’ı piyasaya sürmesinin ardından yeniden Elon Musk’ın çevresinde toplanmaya başlamış gibi görünüyor. Tesla, sadece Dogecoin kullanarak satın alınabilir CyberWhistle ürünlerinin satın alınabilir olacağını açıkladı.

Tesla, Elon Musk‘ın kullanıcıları “Düdüğü çal!” çağrısı yapmasından saatler sonra Cyberwhistle’ın resmi olarak tükendi. Bu hamle ile kullanıcıların yalnızca Dogecoin ile satın alabilecekleri ürünleri güçlü bir şekilde tanıtma şansı oldu.

Tesla’nın web sitesine göre:

“Cybertruck’tan ilham alan sınırlı sayıdaki Cyberwhistle, parlatılmış cilalı tıbbi sınıf paslanmaz çelikten yapılmış birinci sınıf bir koleksiyondur. Düdük, daha fazla çok yönlülük için entegre bir bağlantı özelliği de içeriyor.”

Koinfinans.com olarak bildirdiğimiz üzere, çalınan her “düdük” 1000 DOGE’a mal oluyor, bu da mevcut oranlarda 60 doların biraz üzerinde. “Düdük çal!” dan bahsetmekte fayda var. Musk’ın terfisi, Twitter güvenlik şefi ve muhbir Peiter Zatko’nun dün ABD Senatosu önünde yaptığı açıklamalara dikkat çekme girişimi olabilir.

Elon Musk ve ekibi, Zatko’nun açıklamalarının Twitter anlaşmasından çekilme davalarını desteklediğine inanıyor. Ayrıca, Zatko’nun ifadesini mahkemede kullanmak için hali hazırda izin aldılar. Cyberwhistle’ın bu koşullar altında hızlı satışı, Musk’ın, DOGE’nin milyarderin mülkiyeti altında Twitter’da kabul edilebilir bir ödeme aracı olacağını uman Dogecoin topluluğu arasında takipçisinin gücünü açık bir şekilde gösteriyor.

Cyberwhistle, Tesla Cybertruck’ı andırıyor ve 4 ila 6 hafta içinde şanslı alıcılara teslim edilecek. Musk, DOGE’yi mükemmel bir değer alışverişi aracı olarak savunmaya devam ederken Tesla, Ocak ayında mal ödemesi olarak Dogecoin’i resmen kabul etmeye başladı.

Güncel fiyat hareketini buradan takip edebilirsiniz.

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları, yüksek riskli yatırımlardır. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Son olarak Koinfinans ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

Lider kripto para borsası Binance'de %10 komisyon indirimli hesap açmak için tıklayın!


Güncel son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için Koinfinans.com'u  Twitterda takip edin, Google Newste takip edin, İnstagramda takip edin, Facebook sayfamızı beğenin ve Telegram kanalımıza katılın! Android Uygulamamızı indirerek en güncel haber ve analizleri takip edebilirsiniz.

CEVAP YAZ

Lütfen yorumunuzu yazın!
Lütfen isminizi yazın