Eylül 14, 2022

Elon Musk, Önemli Dogecoin Hamlesini Açıkladı

Dogecoin yatırımcıları, Tesla Cyberwhistle’ı piyasaya sürmesinin ardından yeniden Elon Musk’ın çevresinde toplanmaya başlamış gibi görünüyor. Tesla, sadece Dogecoin kullanarak satın alınabilir CyberWhistle ürünlerinin satın alınabilir olacağını açıkladı.

Tesla, Elon Musk‘ın kullanıcıları “Düdüğü çal!” çağrısı yapmasından saatler sonra Cyberwhistle’ın resmi olarak tükendi. Bu hamle ile kullanıcıların yalnızca Dogecoin ile satın alabilecekleri ürünleri güçlü bir şekilde tanıtma şansı oldu.

Tesla’nın web sitesine göre:

“Cybertruck’tan ilham alan sınırlı sayıdaki Cyberwhistle, parlatılmış cilalı tıbbi sınıf paslanmaz çelikten yapılmış birinci sınıf bir koleksiyondur. Düdük, daha fazla çok yönlülük için entegre bir bağlantı özelliği de içeriyor.”

Koinfinans.com olarak bildirdiğimiz üzere, çalınan her “düdük” 1000 DOGE’a mal oluyor, bu da mevcut oranlarda 60 doların biraz üzerinde. “Düdük çal!” dan bahsetmekte fayda var. Musk’ın terfisi, Twitter güvenlik şefi ve muhbir Peiter Zatko’nun dün ABD Senatosu önünde yaptığı açıklamalara dikkat çekme girişimi olabilir.

Elon Musk ve ekibi, Zatko’nun açıklamalarının Twitter anlaşmasından çekilme davalarını desteklediğine inanıyor. Ayrıca, Zatko’nun ifadesini mahkemede kullanmak için hali hazırda izin aldılar. Cyberwhistle’ın bu koşullar altında hızlı satışı, Musk’ın, DOGE’nin milyarderin mülkiyeti altında Twitter’da kabul edilebilir bir ödeme aracı olacağını uman Dogecoin topluluğu arasında takipçisinin gücünü açık bir şekilde gösteriyor.

Cyberwhistle, Tesla Cybertruck’ı andırıyor ve 4 ila 6 hafta içinde şanslı alıcılara teslim edilecek. Musk, DOGE’yi mükemmel bir değer alışverişi aracı olarak savunmaya devam ederken Tesla, Ocak ayında mal ödemesi olarak Dogecoin’i resmen kabul etmeye başladı.

Güncel fiyat hareketini buradan takip edebilirsiniz.

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları, yüksek riskli yatırımlardır. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Son olarak Koinfinans ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

Kaynak : The Crypto Basic
Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?