Aralık 16, 2022

Elon Musk, O Kripto Borsasını Takip Etti, Altcoin Fiyatı Fırladı!

Elon Musk, kripto para borsası OKX Twitter hesabını takibe aldı. Musk’ın bu hamlesi aslında beklenmedik çünkü Twitter’ı satın alırken 500 milyon dolar destek veren Binance’i ve CEO’sunu dahi takip etmiyor.

Musk’ın OKX kripto para borsasını takip ettiği haberlerinin ardından yerel token OKB, 22,7 dolardan 23,99 dolara yükseldi. Ayrıca, Cosmos’da yer alan EVM uyumlu blockchain OKX Chain (OKT) de %5,92’lik bir artış yaşadı ve 26,90 dolardan işlem görüyor.

Kripto para topluluğu bu beklenmedik hamlenin, potansiyel bir satın alım anlamına gelip gelmediğini tartışıyor.

Koinfinans.com olarak daha önce bildirdiğimiz üzere OKX, FLOKI listelemesini duyurmuş ve gündeme gelmişti. Listeleme bugün başlarken, para çekme işlemleri yarın aktif edilecek.

FLOKI ise Elon Musk’ın Shiba Inu köpeğine ithafen tanıtılan bir projeydi. Büyük markalarla iş birliklerinin yanı sıra blockchain dünyasında da adından sık sık göz ettiren ekosistem, potansiyeli yüksek bir oyuncu. Öte yandan bu listeleme haberinin hemen ardından Elon Musk’ın takibi topluluğu heyecanlandırdı.

Buna ek olarak OKX, 16 Aralık’tan sonra SHIB, DOGE, BABYDOGE, KISHU, MANA ve DOME olmak üzere altı popüler tokende yıl sonu APY’leri ve 60 günlük stake etme işlemlerini de başlatacak.

Güncel fiyat hareketini buradan takip edebilirsiniz.

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları, yüksek riskli yatırımlardır. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Son olarak Koinfinans ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

Kaynak : CoinEdition


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.