Elon Musk Tweet’ledi: Bu Meme Coin’e Katılabilirim!


Twitter hesabında paylaşım yapan Elon Musk, Noel’e yakın bir tarihte bir Dogecoin topluluk alanına katılmak istediğini belirtti.

Sir Doge of the Coin isimli hesap, Twitter hesabında yaptığı paylaşımında Elon Musk‘ı toplulukla sohbete davet etti. Hesabın paylaşımına göre etkinlik Twitter Spaces’te gerçekleştirilecek.

Kendisini “Doge Babası” olarak adlandıran Musk, işlerin “şu anda yoğun” olduğunu vurgulayarak, Noel’e yakın bir zamanda daha olumlu bir yanıt verebileceğini belirtti.

Şaşırtıcı olmayan bir şekilde, Dogecoin topluluğu bu yanıt sonrasında heyecanlandı. Örneğin, YouTube kanalında Dogecoin fiyatının 2022’de 1 dolara çıkacağını tahmin eden Matt Wallace, Musk’ın tweet atmasından dakikalar sonra takipçilerine heyecanlı bir paylaşım yaptı.

Sonuç olarak Dogecoin fiyatı bu gelişme karşısında pek hareketlilik göstermedi. Normal şartlarda Musk’ın meme coin paylaşımları hızlı bir şekilde olumlu tepki verir. Buna ek olarak toplulukta dolaşan spekülayonlar dahi fiyatta hızlı bir karşılık buluyordu.

Örneğin, Kasım ayının sonlarında Musk, başka seçenek bırakılmadığı takdirde “alternatif bir telefon” yaratmayı ima ettiğinde, DOGE sahipleri böyle bir durumda bir tür DOGE entegrasyonu görmeyi bekledikleri için DOGE %6,7 oranında yükseldi.

Kripto piyasasının geri kalanı gibi Dogecoin fiyatı da düşüyor. DOGE, Musk’ın Twitter’ı satın alması sırasında elde ettiği kazançları kaybettiği için son 24 saatte %9,88 ve geçen hafta yaklaşık %20 düşüşle 0,07756 dolardan işlem işlem görüyor.

Güncel fiyat hareketini buradan takip edebilirsiniz.

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları, yüksek riskli yatırımlardır. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Son olarak Koinfinans ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

Kaynak : The Crypto Basic

Yazar Hasan Hüseyin Lif hakkında :

Siyaset, ekonomi, göç konularıyla ilgilenen bir 'sosyolog'. Blockchain teknolojisine olan ilgim beni önce KoinFinans'a yönlendirdi. Yaklaşık üç yıldır kripto para haberleri başta olmak üzere sektöre ilişkin yazılar hazırlıyorum.

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?