Kasım 25, 2022

Bomba İddia: Elon Musk ve Vitalik Buterin Bu Meme Coin için Çalışabilir!

David Gokhshtein, Ethereum kurucusu Vitalik Buterin ve Elon Musk’ın ortak çalışacağını düşündüğü bir altcoin paylaştı. David Gokhshtein, iki önemli ismin Dogecoin ekosisteminin güçlenmesi için birlikte çalışmasını bekliyor. Gokhshtein bu iki ismin en azından Bitcoin üzerinde çalışmayacağından emin. Bu nedenle çalışabilecekleri varlık DOGE olacaktır.

Gokhshtein, Musk ve Buterin’in Dogecoin üzerinde güçlerini birleştirmesini bekliyor. Vitalik Buterin hali hazırda DOGE’un hisse kanıtı konsensüsüne geçmesini önermişti. Bu nedenle ekosistemi yakından takip ediyor olabilir.

Koinfinans.com olarak bildirdiğimiz üzere Buterin geçtiğimiz yıl Eylül ayında ‘hisse kanıtı’ konsensüsünü önermişti. Vitalik, bu yılın Eylül ayında Mainnet 2022 kripto para zirvesinde bu konudan bir kez daha bahsetti.

Vitalik Buterin aynı zamanda 2021 yazında katıldığı Dogecoin Vakfı’nın bir üyesi olarak da bu tür önerilerde bulunmaya yasal olarak hak sahibi. Ethereum’un kendisi de bu yılın Eylül ayı ortasında uzun zamandır beklenen hisse kanıtına geçiş yaptı.

O günlerde babası Dmitry Buterin, Vitalik’in vakfa katılmasının DOGE’un “daha iyi bir coin” olmasına yardımcı olabileceği için kesinlikle iyi bir şey olduğunu tweetledi.

Bunun yanı sıra, Vitalik Buterin birkaç kez Dogecoin Vakfı’na büyük miktarlarda DOGE bağışladı. Bunu en son Kasım ayında yaptı ve 20 milyon DOGE bağışladı.

Elon Musk ise Dogecoin ekosistemini geliştirmek için çalışıyordu. Twitter’ı satın almasıyla birlikte ödeme sistemine DOGE’u entegre etmemesi için hiçbir neden yok.

Gokhshtein bu iki ismin Bitcoin özelinde çalışmayacağına da inanıyor. Gokhshtein’e göre bunun nedeni Musk’ın bir şaka olarak yarattığı DOGE’yi “ciddi bir şeye” dönüştürmek istemesi.

Güncel fiyat hareketini buradan takip edebilirsiniz.

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları, yüksek riskli yatırımlardır. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Son olarak Koinfinans ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

Kaynak : U.Today


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.