Bomba İddia: Elon Musk ve Vitalik Buterin Bu Meme Coin için Çalışabilir!

0
Bomba İddia: Elon Musk ve Vitalik Buterin Bu Meme Coin için Çalışabilir!

David Gokhshtein, Ethereum kurucusu Vitalik Buterin ve Elon Musk’ın ortak çalışacağını düşündüğü bir altcoin paylaştı. David Gokhshtein, iki önemli ismin Dogecoin ekosisteminin güçlenmesi için birlikte çalışmasını bekliyor. Gokhshtein bu iki ismin en azından Bitcoin üzerinde çalışmayacağından emin. Bu nedenle çalışabilecekleri varlık DOGE olacaktır.

Gokhshtein, Musk ve Buterin’in Dogecoin üzerinde güçlerini birleştirmesini bekliyor. Vitalik Buterin hali hazırda DOGE’un hisse kanıtı konsensüsüne geçmesini önermişti. Bu nedenle ekosistemi yakından takip ediyor olabilir.

Koinfinans.com olarak bildirdiğimiz üzere Buterin geçtiğimiz yıl Eylül ayında ‘hisse kanıtı’ konsensüsünü önermişti. Vitalik, bu yılın Eylül ayında Mainnet 2022 kripto para zirvesinde bu konudan bir kez daha bahsetti.

Vitalik Buterin aynı zamanda 2021 yazında katıldığı Dogecoin Vakfı’nın bir üyesi olarak da bu tür önerilerde bulunmaya yasal olarak hak sahibi. Ethereum’un kendisi de bu yılın Eylül ayı ortasında uzun zamandır beklenen hisse kanıtına geçiş yaptı.

O günlerde babası Dmitry Buterin, Vitalik’in vakfa katılmasının DOGE’un “daha iyi bir coin” olmasına yardımcı olabileceği için kesinlikle iyi bir şey olduğunu tweetledi.

Bunun yanı sıra, Vitalik Buterin birkaç kez Dogecoin Vakfı’na büyük miktarlarda DOGE bağışladı. Bunu en son Kasım ayında yaptı ve 20 milyon DOGE bağışladı.

Elon Musk ise Dogecoin ekosistemini geliştirmek için çalışıyordu. Twitter’ı satın almasıyla birlikte ödeme sistemine DOGE’u entegre etmemesi için hiçbir neden yok.

Gokhshtein bu iki ismin Bitcoin özelinde çalışmayacağına da inanıyor. Gokhshtein’e göre bunun nedeni Musk’ın bir şaka olarak yarattığı DOGE’yi “ciddi bir şeye” dönüştürmek istemesi.

Güncel fiyat hareketini buradan takip edebilirsiniz.

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları, yüksek riskli yatırımlardır. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Son olarak Koinfinans ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

Lider kripto para borsası Binance'de %10 komisyon indirimli hesap açmak için tıklayın!


Güncel son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için Koinfinans.com'u  Twitterda takip edin, Google Newste takip edin, İnstagramda takip edin, Facebook sayfamızı beğenin ve Telegram kanalımıza katılın! Android Uygulamamızı indirerek en güncel haber ve analizleri takip edebilirsiniz.

CEVAP YAZ

Lütfen yorumunuzu yazın!
Lütfen isminizi yazın