Ekonomist Alex Kruger, Piyasa Çöküşü Sırasında Odaklandığı İki Altcoin’i Paylaştı

0
Ekonomist Alex Kruger, Piyasa Çöküşü Sırasında Odaklandığı İki Altcoin'i Paylaştı

Ekonomist ve tüccar Alex Kruger, kripto yatırımcılarını, piyasa düşüş eğilimindeyken Ethereum (ETH) rakipleri gibi belirli kripto varlıklarına odaklanmaya çağırdı.

100.000’den fazla takipçili Twitter hesabında görüşlerini paylaşan ekonomist, Cosmos (ATOM) ve Fantom (FTM) gibi Ethereum alternatifi kripto varlıkların dikkat çekme sıralarının geldiğini düşündüğünü belirtti.

Fantom’ın yerel token’ı olan FTM, son 365 gün içinde %13.000’den fazla yükselmeyi başardı. Fantom akıllı sözleşmeler özellikli bir blok zinciri ağı olarak ön plana çıkıyor. Cosmos, merkeziyetsiz bir şekilde iletişim kurabilen paralel blok zincirlerinden oluşan bir ekosistem olarak ön plana çıkıyor.

Tüccar ayrıca, Ocak ayı hissiyatının yaklaşmakta olan istihdam ve enflasyon istatistiklerine bağlı olacağını düşündüğünü belirtti.

“ATOM ve FTM gibi birkaç isme odaklanmanızı öneririm. Ocak ayında neler olacağı açıklanan istatistiklere bağlı durumda bu nedenle ‘boğa görünümünde’ ısrarcı olmayacağım. Cuma günü güçlü maaş bordroları ve Çarşamba günü beklenenden yüksek enflasyon görürsek, piyasalar paniğe kapılır.”

Kruger, “Ocak ayı için yükseliş tahmin” etmemesine rağmen, fonlama oranı “daha az negatif olduğunda” “tekrar ziyaret edeceğini” söyledi.

Fonlama oranı, spot fiyatların kalıcı vadeli işlem sözleşmesi fiyatına mümkün olduğunca yakın olmasını sağlamak için kripto tüccarlarının birbirleri arasında yaptıkları periyodik bir ödemedir. Sıfırın üzerinde bir fonlama oranı yükseliş eğilimini gösterirken, sıfırın altında bir fonlama oranı düşüş eğilimini gösterir.

Ekonomist ayrıca kripto piyasalarında tam bir ayrışmanın olası olmadığını düşünüyor. Ayrışmalar, Bitcoin (BTC) ve diğer ilişkili kripto varlıklarının getirileri beklentilerle uyumlu hareket etmeyi bıraktığında meydana gelir.

“Yalnızca BTC düz olduğunda veya bazen bir varlık düşüşte sert satın alındığında geçici olarak ayrılmayı görebiliriz. Kripto içi korelasyonlar çok yüksektir ve uzun süre böyle kalacaktır. Tam ayrıştırma fikri, “şişman zenginlerin” boş zamanlarında eğlendirmekten hoşlandıkları bir seraptır.”

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları, yüksek riskli yatırımlardır. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Son olarak Koinfinans ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

Hoş geldin hediyeleriyle dolu Kripto Para Borsası Kucoin'de %10 komisyon indirimli hesap açmak için tıklayın!


Güncel son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için Koinfinans.com'u  Twitterda takip edin, Google Newste takip edin, İnstagramda takip edin, Facebook sayfamızı beğenin ve Telegram kanalımıza katılın! Android Uygulamamızı indirerek en güncel haber ve analizleri takip edebilirsiniz.

CEVAP YAZ

Lütfen yorumunuzu yazın!
Lütfen isminizi yazın