Ocak 19, 2024

EGRAG’dan XRP Fiyat Analizi: Dibe Vurduktan Sonra %500 Patlayarak Bu Seviyelere Yükselecek!

XRP son zamanlarda geniş kripto piyasasıyla birlikte aşağı yönlü bir hareket izliyor. Ancak bir analist, token’ın dibe vurmasının ardından 2,80 dolara yükselebileceğini öngörüyor.

Ünlü kripto analisti EGRAG, XRP rallisiyle ilgili bir paylaşım yaptı. Analist token’ın %500’ün üzerinde patlayarak 2,80 dolar civarındaki ilk hedeflere ulaşmasını bekliyor.

Ripple’ın Destek Trend Çizgisi Testlere Rağmen Tutunuyor

Grafik, XRP’nin yıllar öncesine dayanan düzeltmeler sırasında defalarca sıçradığı bir destek trend çizgisini vurguladı. Her destek testi, boğalar düşüşleri satın aldıkça daha yüksek düşükleri temsil etti.

Aralık ayının sonlarında EGRAG, XRP’deki uzun süreli artıştan önce desteğin yeniden test edilmesi için bir düşüş daha öngörmüştü. Bu tahmin bu ay gerçekleşti. Token, geniş kripto satış baskısının ortasında 0,50 doların altına düştü.

Son düşüş, XRP’nin 2020’den bu yana trend çizgisinden dört kez sıçramasını sağladı. EGRAG, 2018’de destansı bir ralliden önce Haziran 2014’ten Aralık 2017’ye kadar benzer bir dört dokunuş modeline işaret ediyor.

XRP sonunda o yılın başında 3,30 dolar civarında tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaştı. EGRAG, token dip yaptıktan ve trend çizgisi desteğini sonsuza dek geride bıraktıktan sonra bu döngünün daha da yüksek seviyelerde olacağına inanıyor.

XRP 2,8 Dolara Ulaşacak mı?

Değişken kripto alanında yukarı yönlü hedefleri belirlemek zor. Ancak EGRAG, 0,56 dolar civarındaki mevcut seviyelerden 2,80 dolar alanına ilk %500 XRP artışını bekliyor.

Ancak analist, bunun yalnızca çok daha önemli bir rallinin başlangıcını işaret edeceğini söylüyor. Daha da ötesinde, XRP’nin 3,30 doların üzerindeki eski zirvesini zorlamasını ve aşmasını bekliyor.

Koinfinans.com olarak bildiridğimiz üzere güncel piyas hareketlerine buradan ulaşabilirsiniz.

Kaynak : Watcher.Guru
Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?