Ocak 30, 2023

Efsanevi Trader’dan Bitcoin Tahmini: Bu Seviyelere Hazır Olun!

“Efsanevi trader” olarak bilinen Peter Brandt, Bitcoin (BTC) fiyatı için dikkat çeken bir tahminde bulundu. Brandt, BTC’nin 25.000 dolara çıkabileceğine inanıyor.

Bitcoin’in (BYC) 2018’deki çöküşünü doğru tahmin etmesiyle de tanınan Peter Brandt, yaptığı tahminden sonra sosyal medyada ünlenmişti. Brandt, yakın zamanda Bitcoin tahmini güncellediğini açıkladı ve fiyat hedefinin 25.000 dolar bandı olduğunu söyledi. Analist bu tahmininde nadir görülen bir formasyonu dikkate aldı.

Brandt bir TradingView paylaşımında tahminine ilişkin daha fazla ayrıntı paylaştı. Buna göre trader, Bitcoin’in (BTC) belirlenen fiyat hedefi olan 25.500 dolara hızlı bir şekilde ulaşması veya 15.000 dolar fiyat noktası civarında olan dayanak noktasını test etmesi gerektiği konusunda uyardı.

Analistin dayandığı fiyat modeli nadir olarak görülen bir dip fiyat modeli olan çift duvarlı bir dayanak noktası formasyonudur. Söz konusu formasyon daha çok Brandt tarafından kullanılan ve genel formasyonlar içinde bulunmayan bir modeldir.

Bunların yanında trader’ın bugün tahmini paylaştığı tweet’e, grafik modelinin adıyla alay edenler de dahil olmak üzere karışık yanıtlar geldi.

Son olarak Bitcoin’in (BTC) hafta sonu boyunca 22.688 dolar ile 23.261 dolar fiyat aralığını kırarak bir noktada 23.960 dolara kadar yükselen etkileyici bir performans sergilediğini belirtmekte fayda var. Bitcoin boğaları, varlığın aralığın üzerinde destek bulmasını ve yukarı doğru ilerlemeye devam etmesini isteyecektir. Basın zamanında lider kripto 23.180 dolar seviyesinde işlem görüyor.

Güncel fiyat hareketini buradan takip edebilirsiniz.

Kaynak : the crypto basic
Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?