Efsane ATARI ve Litecoin(LTC) Ortaklığı Duyuruldu

Litecoin(LTC) ve Oyun Sektörünün Atası ATARI’nin Ortaklığı

Litecoin Vakfı , efsane video oyun şirketi Atari ile yaptığı anlaşmayı duyurdu. Yapılan bu ortaklık, Atari’nin oluşturduğu ekosistemde Litecoin kullanılacak ve ekosistem içinde mağaza harcamaları gibi potansiyelleri de beraberinde getiriyor.

Atari Token’e Yatırımcı Litecoin

Yapılan ortaklık, Litecoin’in ,Ateri Token satışı için ödeme seçeneği olacağı anlamına gelmekte.Bir sonraki tokenlerin Eylül 2020’ye kadar piyasaya sürülmesi planlanıyor.
ve Atari Chain tarafından yayınlamacak. Avantajlı bir başlangıç yapmak isteyenler, erken satıştan yaralanabilirler.

Atari CEO’su Fred Chesnais , Atari ekosistemi için Litecoin’in kullanım kolaylığı ve düşük işlem ücretlerinin olması mükemmel bir uyumluluk göstereceğini bildirdi.

“Atari Token Satış için bir ödeme aracı olarak LItecoIn’e sahip olmaktan mutluluk duyuyoruz. LItecoIn’in kullanım kolaylığı ve düşük işlem maliyetleri,
Atari Token ve diğer projelerin yanında kullanım için mükemmel bir seçimdir.”

Atari Token, Atari Casino’da satın almalarını ve oyun oynamak gibi kullanımları gerçekleştirebilecek. Jeton,ayrıca kullanıcıların çevrim içi olarak oynadığı ve yeni çıkacak oyunlarda da kullanılabilecek.

Yeni Atari Konsolu VCS için Litecoin

Bunlarla beraber Litecoin, Atari’nin kullanıcıların sabırsızlıkla beklediği Atari VCS konsolunun indirimli olarak ön sipariş için kullanılabilecek.
Atari’ye göre VCS, kullanıcıların yüzlerce modern ve klasik oyunu oynayabileceği ve vazgeçemeyeceği bir konsol olacak.Bu vaatlerine ek olarak blockchain teknolojileri
ile yaptığı ortaklıklarla da kendisinden söz ettirecektir.

Kaynak : Koinfinans.com


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.