Mayıs 30, 2019

Edinburgh Merkezli Money Dashboard Coinbase İle Entegrasyon Başlattı

Edinburgh merkezli kişisel finans uygulaması olan Money Dashboard, kripto para birimi kullananlar için yeni bir hizmet sundu.

Geçen hafta en son crowdfunding sürücüsünün açılışının yapıldığı gün 2 milyon Euro’dan daha fazla kazanç elde eden fintech firması, tüketicilerin günlük bankacılık hesaplarının yanı sıra kripto para birimi varlıklarını görmelerine yardımcı olmak amacıyla Coinbase ile bir entegrasyon başlattığını açıkladı.

Bu entegrasyon, kullanıcıların gerçek zamanlı olarak geleneksel para harcamalarının değerini, diğer geleneksel hesaplarda ne kadar harcama yaptıklarını ve ne kadar tasarruf ettiklerini görmelerini sağlar.

Money Dashboard, harcamaların görülmesine ve finansal hedeflerin izlenmesine yardımcı olmak amacıyla Monzo ve Starling de dahil olmak üzere 60’tan fazla finansal kuruma bağlanıyor.

Money Dashboard’un CEO’su Steve Tıgar şöyle konuştu:

“Kripto para birimi piyasasında iyi belgelenmiş dalgalanmalar olmasına rağmen, bazı kripto varlıklarına olan talep Birleşik Krallık’ta şu anda kripto alan üç milyondan fazla kişi olmasıyla birlikte güçlenmeye devam ediyor.

Coinbase ile olan bu entegrasyon büyüleyici bir pazar trendi ve küresel olarak bireysel bankacılıkta daha geniş bir sallanmanın göstergesidir. Bu sayede kullanıcılarımız kripto varlıklarının gerçek zamanlı olarak nasıl performans gösterdiği hakkında konsolide bir görüş elde edecekler.”

Baş teknoloji sorumlusu olan Tim Shields şunları ekledi:

“Money Dashboard kullanıcıları tarafından Coinbase’de 2017’den beri toplamda 13 milyon Sterlin para biriktirilmiş olması sebebiyle bu bağlantıyı en kısa sürede kurmak akıllı bir fikir değildi.”

“Benim de kripto para hesaplarım var, bu yüzden onları Money Dashboard hesabımda görebildiğim için çok heyecanlıyım.”

Kaynak : Koinfinans.com
Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?