Edinburgh Merkezli Money Dashboard Coinbase İle Entegrasyon Başlattı

0

Edinburgh merkezli kişisel finans uygulaması olan Money Dashboard, kripto para birimi kullananlar için yeni bir hizmet sundu.

Geçen hafta en son crowdfunding sürücüsünün açılışının yapıldığı gün 2 milyon Euro’dan daha fazla kazanç elde eden fintech firması, tüketicilerin günlük bankacılık hesaplarının yanı sıra kripto para birimi varlıklarını görmelerine yardımcı olmak amacıyla Coinbase ile bir entegrasyon başlattığını açıkladı.

Bu entegrasyon, kullanıcıların gerçek zamanlı olarak geleneksel para harcamalarının değerini, diğer geleneksel hesaplarda ne kadar harcama yaptıklarını ve ne kadar tasarruf ettiklerini görmelerini sağlar.

Money Dashboard, harcamaların görülmesine ve finansal hedeflerin izlenmesine yardımcı olmak amacıyla Monzo ve Starling de dahil olmak üzere 60’tan fazla finansal kuruma bağlanıyor.

Money Dashboard’un CEO’su Steve Tıgar şöyle konuştu:

“Kripto para birimi piyasasında iyi belgelenmiş dalgalanmalar olmasına rağmen, bazı kripto varlıklarına olan talep Birleşik Krallık’ta şu anda kripto alan üç milyondan fazla kişi olmasıyla birlikte güçlenmeye devam ediyor.

Coinbase ile olan bu entegrasyon büyüleyici bir pazar trendi ve küresel olarak bireysel bankacılıkta daha geniş bir sallanmanın göstergesidir. Bu sayede kullanıcılarımız kripto varlıklarının gerçek zamanlı olarak nasıl performans gösterdiği hakkında konsolide bir görüş elde edecekler.”

Baş teknoloji sorumlusu olan Tim Shields şunları ekledi:

“Money Dashboard kullanıcıları tarafından Coinbase’de 2017’den beri toplamda 13 milyon Sterlin para biriktirilmiş olması sebebiyle bu bağlantıyı en kısa sürede kurmak akıllı bir fikir değildi.”

“Benim de kripto para hesaplarım var, bu yüzden onları Money Dashboard hesabımda görebildiğim için çok heyecanlıyım.”

Lider kripto para borsası Binance'de %10 komisyon indirimli hesap açmak için tıklayın!


Güncel son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için Koinfinans.com'u  Twitterda takip edin, Google Newste takip edin, İnstagramda takip edin, Facebook sayfamızı beğenin ve Telegram kanalımıza katılın! Android Uygulamamızı indirerek en güncel haber ve analizleri takip edebilirsiniz.

CEVAP YAZ

Lütfen yorumunuzu yazın!
Lütfen isminizi yazın