Mart 20, 2020

EAK Digital, Türkiye Pazarına Giriş Yaptı

Ülkemizdeki blockchain ve kripto para sektörleri hızlı bir şekilde gelişmeye devam ediyor. Son 1 yıl içerisinde OKEx ve Binance gibi devasa borsalar ülkemizde ofisler açarken, Türk girişimciler de blockchain teknolojisini kullanarak yenilikçi projeler geliştirmeye devam ediyor.

Son anketlerdeki istatistikler de Türkiye’nin kripto para birimlerine karşı yüksek bir ilgiye sahip olduğunu gösteriyor.

Birçok olumlu adımların ardından, Blockchain odaklı iletişim danışmanlığı yapan Londra Merkezli EAK Digital, ilk uluslararası ofisini Türkiye’de açıyor. EAK Dijital kurucusu ve CEO’su Erhan Korhalil, söz konusu gelişme ile ilgili “Amaç, İstanbul ofisini uluslararası işletmelerin blockchain dostu ülkeye erişmesine izin vermek ve Türk işletmelerinin dünya sahnesinde yer almalarını sağlamak için bir geçit yapmak.” ifadelerini kullandı ve Türkiye’nin, blockchain coşkusu ve benimsenmesi açısından önemli bir pazar olduğunu belirtti.

Ayrıca Türkiye ekibinin ilk üyesi Hakkı Pehlivan oldu. Pehlivan, EAK Digital ekibine Türkiye Ülke Müdürü olarak katıldı.

Şirket aynı zamanda, ülkenin en büyük ve en iyi blockchain girişimcileri ve projeleriyle röportaj yapmayı amaçlayan Türk odaklı bir YouTube kanalı da başlatacak.

Kaynak : Koinfinans.com
Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?