Ocak 27, 2024

Düşük Sermayeli Altcoin için Şok Tahmin, 40 Dolarlık Ralli Yapmaya Hazır: Analist


Bluntz takma isimli kripto analisti X’te Kusama (KSM) üzerine inşa edilmiş Ethereum (ETH) uyumlu bir parachain olan Moonriver ‘ı (MOVR) gözlemlediğini belirtti.

Analist, Moonriver’ın bir ABC düzeltme dalgası gösterdiğini ve 40 dolara yakın bir ralli yapmaya hazır olduğunu gösteren bir grafik paylaştı.

Moonriver fiyat grafiği

Bluntz genellikleElliott Dalga teorisini kullanır. Bu teori dalgalar halinde ortaya çıkma eğiliminde olan kalabalık psikolojisini takip ederek gelecekteki fiyat hareketlerini tahmin etmeye çalışan bir teknik analiz yaklaşımıdır.

Teoriye göre, yükseliş eğilimindeki bir varlık, bir sonraki dalgalanmayı ateşlemeden önce ABC düzeltici dalgasına tanık olma eğilimindedir.

MOVR, geçen yıl 27 Ekim’de ulaştığı 4,03 dolarlık en düşük seviyeden yaklaşık %478 artışla, haber  yazıldığı sırada 23,31 dolardan işlem görüyor.

Bunlarla birlikte analist Solana (SOL) ve Sei (SEI) katman-1 blok zincirlerinin fiyat hareketlerini de izlediğini belirtti. Analiste göre, her iki altcoin de en iyi katman-1 seçimleridir. Çünkü analiste göre ikisinin de “muhteşem göründüğü” düşündesinde

Solana haber yazıldığı sırada 93,26 dolardan işlem görüyor. Bununla birlikte, Sei coin de 0,662 dolardan işlem görüyor.

Kaynak : the daily hodl

Yazar Adle Dursun hakkında :

Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Sosyoloji mezunuyum, aktif olarak kripto para ve blockchain üzerine araştırmalar yapmakta ve içerikler hazırlamaktayım.

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?