Aralık 23, 2019

Dünya Çapındaki Kripto Para Borsası Bybit’in Türkiye Açıklaması

Ülkemizde kripto para sektörü gelişmeye devam ediyor. Bu gelişmeyle beraber Türkiye, dünya çapındaki borsalar tarafından gelişmeye açık, aktif bir pazar olarak dikkat çekiyor. 2019 yılının sonuna yaklaşmışken dev borsaların bu yıl, Türkiye’de etkinlik alanlarını geliştirmek amacıyla pekçok uygulamayı hayata geçirdiğini söyleyebiliriz. Bu konu da en dikkat çeken borsa Binance olmuştu.

Önde gelen kripto para borsası Binance’nin CEO’su Changpeng Zhao geçtiğimiz günlerde “Türkiye, bu alanda lider rolü üstleniyor ve bu rol, Türkiye’ye finansal teknoloji gelişmelerine öncülük etme şansı veriyor. Türkiye, doğru adımlar atarsa finansal teknolojiler alanında yakın gelecekte çok önemli bir aktör haline gelecektir.” değerlendirmesinde bulunmuştu. Ardından Binance’in, Türkiye’deki çalışmalarını hızlandırmak için ekip oluşturma hazırlığı içerisinde olduğunu sizlerle paylaşmıştık.

Bugün ise Türkiye için çalışmalara başlayan en güncel borsanın Bybit olduğu haberini sizlerle paylaşıyoruz. Bybit CEO’su Ben Zhou, Bitcoin.com’a yaptığı açıklamada, 2020 yılı hedeflerini paylaştı. Zhou, 2019’un Bybit için başarılı bir yıl olduğunu vurgulayarak şunları söyledi:

“2020 yılında operasyonlarımızı başta Türkiye olmak üzere Tayland, Vietnam ve İspanya pazarlarına genişletmeyi hedefliyoruz.”

Kaynak : Koinfinans.com
Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?