Aralık 6, 2022

Dört Altcoin Fırladı Gitti: %100’den Fazla Yükseldiler

Kripto para piyasasındaki belirsizlik devam ederken, gözlerden kaçan dört altcoin fiyatı bir haftada iki kat değer kazandı. İşte yatırımcıların takip etmek isteyebileceğin dört altcoin.

Krypton DAO (KRD)

Koinfinans.com olarak bildirdiğimiz üzere merkezi olmayan Krypton DAO‘nun yerel token’ı KRD, 29 Kasım’daki 0,38 dolarlık düşük seviyesinden 0,91 dolara yükseldi. Sonuç olarak altcoin fiyatı bir haftada %139 artış kaydetti. KRD, haber hazırlanırken 0,90 dolara yakın fiyatla işlem görüyordu.

Magic (MAGIC)

Bu hafta en çok değer kazanan altcoin’lerden bir diğeri de magic (MAGIC) oldu. Merkezi olmayan video oyunu Treasure’ın yönetişim token’ı olan MAGIC, 29 Kasım’da 0,26 dolarlık değere sahipken 4 Aralık’ta 0,62 dolara yükseldi. Fiyat bir haftadan kısa sürede %138 yükseldi. Nitekim fiyat bu seviyelerden geri çekildi ve şu an 0,53 dolardan işlem görüyor.

Star Atlas DAO (POLIS)

Solana (SOL) tabanlı video oyununun yerel token’ı Star Atlas DAO (POLIS) de listede yerini aldı. Altcoin, 30 Kasım’daki düşük seviyesi olan 0,21 dolardan 3 Aralık’ta 0,46 dolara yükseldi. Fiyat %119 yükselmiş olsa da bir süre sonra düzeldi ve 0,37 dolardan işlem görüyor.

BitMEX Token, Altcoin Listesini Tamamladı

Bu hafta en çok ilgi gören bir diğer altcoin ise kripto türev borsası BitMEX’in hizmet coin’i olan BitMEX Token (BMEX) oldu. BMEX bu hafta 29 Kasım’daki 0,43 dolarlık düşük seviyesinden 5 Aralık’taki 0,88 dolarlık fiyat %104 oranında yükseldi. BMEX haftalık kazançlarının bir kısmından vazgeçti ve bu yazının yazıldığı sırada 0,62 dolardan işlem görüyor.

Güncel fiyat hareketini buradan takip edebilirsiniz.

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları, yüksek riskli yatırımlardır. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Son olarak Koinfinans ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

Kaynak : The Daily Hodl
Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?