Nisan 3, 2024

100 Dolarlık Bir Yatırım Milyoner Eder mi? Kazanç İddia Eden Altcoinler

Sorumluluk reddi beyanı: Bu, sponsorlu bir içerik ve basın bültenidir. KoinFinans.com, ilgili şirket tarafından sağlanan bu sayfadaki içeriğin doğruluğunu garanti edemez ve bu sayfada yer alan ürün ve hizmetlerle ilgili doğabilecek zararlardan sorumlu tutulamaz. Kripto para yatırımları yüksek riskli yatırımlardır yatırım kayıp riski bulunmaktadır, okuyucular, herhangi bir işlem yapmadan önce kendi detaylı araştırmalarını yapmalıdırlar.

Kripto para piyasasındaki ilk adımlar bunaltıcı olabilir. Piyasa ilerledikçe önemli kazançlara giden bir yol çizmek mümkündür. Sponsorlu içerik göndericisine göre 2024 yılı içerisinde takip edilebilir bazı altcoinlerin listesi paylaşılıyor.

BlastUP Ön Satış: Geleceği Başarılı Olabilir mi?

Ön satış tokenları satın almak kesin olamasada kazanç sağlama ihtimalli olabilir, fakat listeleme şansı bulamaz ve ekibi sadık kalmazsa yatırım kayıp riskleri de bulunmaktadır. Sponsorlu içerik göndericisine göre, BlastUP projesi bir ön satış gerçekleştiriyor. Proje yenidir ve geleceği belirsizdir, risk bulundurmaktadır.

BlastUP, ETH ve sabit coinler için yerel getiriye sahip tek Katman 2 çözümü olan Blast’taki ilk launchpad’dir. Ön satışından sadece birkaç ay sonra, bu platform şimdiden 4 milyon doların üzerinde para topladığı iddia ediliyor.

Kripto para yatırımları yüksek riskli yatırımlardır, herhangi bir işlem yapmadan önce detaylı araştırmanızı yapınız.

İçerik göndericisine göre geleceği belirsiz olan BlastUP tokenlarının ön satışının beşinci aşaması hali hazırda devam ediyor ve her yeni aşamada tokenların fiyatı artıyor. Mevcut fiyat 0,055 dolar’da kilitlenmişken, borsalar tarafından kabul edilebilir ve ekibi sadık kalırsa yükselebileceği iddia ediliyor.

Bir Oyun Değiştirici Yakalayın: BlastUP Tokeni İncelemek için tıklayın

BlastUP token sahipleri, token satışlarına erken erişim, IDO’larda özel ödüller ve stake etme yoluyla ekstra token kazanma fırsatı gibi özel avantajlardan yararlanabilirler. Ayrıca faiz kazanma ve desteklenen projelerden ücretsiz token alma avantajlarından da yararlanabilirler.

BlastUP ilerlerken, Blast topluluğu için küresel bir merkez oluşturmaya ve erken aşamadaki girişimleri desteklemeye kararlıdır. BlastUP, topluluk merkezli yaklaşımı ve inovasyon dürtüsüyle, bu ekosistemdeki tüm katılımcıların yararına hızla ilgi görmektedir. Geleceği belirsizdir.

BlastUP’ın 2026 yılına kadar uzanan yol haritası, yapay zeka odaklı araçların ve Topluluk Pazaryeri’nin tanıtımını vaat ederek ekosistemin yeteneklerini daha da zenginleştiriyor. Platformun temel taşlarından biri olan BlastUP tokenı, kademeli IDO lansmanlarına, stake ödüllerine ve özel sadakat avantajlarına erişimin kilidini açıyor.

Kripto para yatırımları yüksek riskli yatırımlardır, herhangi bir işlem yapmadan önce detaylı araştırmanızı yapınız.

BlastUP Tokenlarını İncelemek için tıklayın

Avalanche Fiyat Dalgalanmaları ve Tahmin

Avalanche (AVAX) şu anda 51.34 dolar ile 58.12 dolar arasında değişen geniş bir fiyat aralığına sahip. Geçen hafta %18,51’lik keskin bir düşüş yaşadı. Bununla birlikte, geçtiğimiz ay madeni para %6,12 değer kazandı ve son altı ayda %366 oranında önemli ölçüde arttı. Madeni paranın fiyat hareketi, daha yüksek seviyelerden son düşüşü göz önüne alındığında düzeltici bir aşamaya işaret ediyor.

İleriye baktığımızda, AVAX’ın ivmesi her iki yönde de değişebilir. Madeni para, güçlü bir yükseliş eğilimi için kırması gereken 68,91 dolar’lık ikinci direnç seviyesinin altında. Bununla birlikte, 48,57 dolar’lık en yakın desteğin potansiyel olarak bir geri dönüş noktası sağlamasıyla, hem yükseliş hem de düşüş senaryoları masada. Yatırımcılar, uzun vadeli yükseliş trendini sürdürmek için madeni paranın 41,79 dolar’lık ikinci destek seviyesinin üzerinde kalıp kalamayacağını izlemelidir.

Ondo’nun Fiyatı Volatilite ve Büyüme Potansiyelini Gösteriyor

Ondo (ONDO), değerinin değişmesiyle çalkantılı bir dönem geçirdi. Geçtiğimiz hafta, fiyat %13,43 oranında düştü ve şu anda 0,85 dolar ile 1,08 dolar arasında değişiyor. Daha uzun vadede, bir aylık fiyat değişikliği %64’lük bir artış gösterirken, son 6 ayda Ondo %2574’lük etkileyici bir artış gördü. Madeni paranın davranışı hızlı iniş ve çıkışların bir karışımı olmuştur.

İleriye baktığımızda, ONDO’nun son performansı daha fazla büyümeye yol açabilir ve 1,18 dolar’lık yakın direnci hedefleyebilir. İvme kazanırsa, bir sonraki hedef 1,41 dolar olabilir. Bununla birlikte, tüccarlar da potansiyel düşüşlere hazır olmalı, destek 0,73 dolar ve ardından gelgit dönerse 0,50 dolar  olmalıdır.

Polkadot Fiyat Analizi ve Görünümü

Polkadot’un fiyatı 9,27 dolar ile 10,04 dolar arasında sabit bir aralıkta hareket ediyor. Geçtiğimiz hafta coin %12 oranında düştü. Geçtiğimiz ay da neredeyse %10’luk bir düşüş görüldü. Ancak, altı aylık görünüm %111’lik bir artışla dramatik bir yükseliş gösteriyor. Fiyat, hızlı hareketlerden ziyade stabilizasyon belirtileri gösteriyor. En yakın direnç 10,43 dolar seviyesindeyken, destek 8,89 dolar seviyesinde bekliyor.

İleriye bakıldığında, 11,20 dolar’lık direnç yukarıda beliriyor ve potansiyel olarak büyüme arayan alıcıları çekiyor. Madeni para 10,43 dolar’ı geçebilirse, bu seviyeye doğru bir itme takip edebilir. Bununla birlikte, mevcut fiyat 100 günlük ortalamanın hemen üzerinde seyrederken ve RSI ne aşırı alım ne de aşırı satım koşullarına işaret ederken, yatay bir eğilim devam edebilir. Anlık destek 8,89$ düşüşlere karşı bir güvenlik ağı sunarken, daha aşağıda 8,12$ seviyesi başka bir tampon sağlıyor.

Jüpiter Yükselen Kazançlar Görüyor: Ralli Sürdürülebilir mi?

Jüpiter’in fiyatı kayda değer bir yükseliş gösterdi. Bir hafta içinde %15,79 artış gösterirken, aylık kazanç %157,48’e ulaştı. Daha da etkileyici olan, son altı aydaki %5071’lik artış. 1,39 dolar ile 1,94 dolar arasında işlem gören madeni para, 41,61 RSI değerine göre nötr bölgede yer alıyor.

Jüpiter, bir sonraki direnci 1,94 dolar ve momentum devam ederse muhtemelen 2,14 dolar’da test etme potansiyeli ile dikkat çekmeye devam edebilir. Bununla birlikte, RSI madeni paranın henüz aşırı satın alınmadığını gösteriyor ve herhangi bir geri çekilmeden önce büyüme için yer olabileceğini gösteriyor. Yatırımcılar destek seviyelerini 1,30 dolar ve 1,03 dolar olarak izlemelidir, zira bu seviyelerin altına inilmesi daha büyük bir düzeltme hareketine işaret edebilir.

Sonuç

Sponsorlu içerik göndericisine göre, AVAX, ONDO, DOT ve JUP yatırım fırsatları sunarken, BlastUP geleceği başarılı olabilecek mi bilinmiyor. Fakat ekibine göre bu proje, yenilikçi konsepti ve Blast ekosistemi içindeki ayrılmaz rolü nedeniyle öne çıkabildiği aktarılıyor.

BlastUP tokenin resmi sitesinden incelemek için tıklayın.

Twitter hesabı için tıklayın.

Telegram hesabı için tıklayın.

Discord hesabı için tıklayın.

*Yazı yatırım tavsiyesi değildir! Sponsorlu (reklam) bir içeriktir. Kripto para yatırımları yüksek riskli yatırımlardır yatırım kayıp riski bulunmaktadır, herhangi bir işlem yapmadan önce detaylı araştırmanızı yapınız!

Sorumluluk reddi beyanı: Bu, sponsorlu bir içerik ve basın bültenidir. KoinFinans.com, ilgili şirket tarafından sağlanan bu sayfadaki içeriğin doğruluğunu garanti edemez ve bu sayfada yer alan ürün ve hizmetlerle ilgili doğabilecek zararlardan sorumlu tutulamaz. Kripto para yatırımları yüksek risk içermektedir, okuyucular, herhangi bir işlem yapmadan önce kendi detaylı araştırmalarını yapmalıdırlar.
Kaynak : BlastUP
Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?