Mart 7, 2024

Dogwifhat Fiyatı Yeni Rallilere Hazır Olabilir: Analist Kritik Seviyeyi Verdi!

Bitcoin fiyatının 2018 yılında yaşadığı düşüşü doğru bir şekilde tahmin eden Bluntz, Dogwifhat ve Dogecoin’in de dahil olduğu meme coin’ler hakkında yorum yaptı.

Bluntz, analizine Dogwifhat ile başlarken, piyasadaki düzeltmeye rağmen güçlü kalmaya devam ettiğini belirtti. Analist, “turbo V dönüşü” adını verdiği modelin karşısında şaşkınlığını gizleyemediğini belirtti. Bu da fiyatın bir sonraki yükselişinin oldukça güçlü olabileceği anlamına geliyor.

Bluntz, kalabalık psikolojisini takip ederek bunu dalgalar halinde yorumlayan Elliott Dalga teorisini uygulamakta. Teoriye göre, bir yükseliş varlığı ABC düzeltici hareketini tamamladıktan sonra beş dalgalı bir ralliye tanık olma eğilimindedir.

Analist ayrıca, Dogwifhat’ın beş dalgalı yükselişini tamamlamadan önce 3,50 dolar civarına yükselebileceğini gösteren bir grafik paylaşıyor.

“Bu, WIF’in başlangıcından bu yana sahip olduğu ilk makro dalga dördü gibi görünüyor ve daha birçok bacak daha yükselecek. Bence bu tür düşüşler birer fırsattır, kaçırmamalısınız.”

dogwifhat fiyat analizi ne gösteriyor?

Bu yazının yazıldığı sırada Dogwifhat, geçtiğimiz gün %6’nın üzerinde bir artışla 1,62 dolardan işlem görüyor.

Koinfinans.com olarak bildirdiğimiz üzere son olarak Dogecoin fiyatını yorumlayan Bluntz, beş dalgalı hareketini sonlandırmadan önce 0,18 dolara yakın bir ralli yapmasını bekliyor.

Kaynak : The Daily Hodl
Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?