Eylül 9, 2023

Doğru Tahminleriyle Tanınan Yatırımcı: Bu Altcoin %2500 Patlayabilir!


Kripto para piyasası, finans dünyasının en dikkat çeken ve hızla değişen alanlarından biri olarak öne çıkmaya devam ediyor. 2023 yılı da bu alandaki büyük olaylara ve tahminlere sahne oldu. Bu yazıda, ünlü kripto para analisti Chris Burniske’nin yakın zamanda Solana (SOL) ile ilgili yaptığı tahminlere odaklanacağız.

Chris Burniske, kripto para dünyasının önde gelen isimlerinden biri olarak tanınır ve geçmişteki doğru tahminleriyle dikkat çekmiştir. Şimdi ise, Solana (SOL) konusundaki beklentilerini dile getirdi. Altcoin, işlem hızları ve düşük işlem ücretleri ile dikkat çeken bir blockchain platformudur. Bu nedenle, birçok yatırımcı ve analist tarafından büyük potansiyele sahip olarak görülmektedir.

İnternette Solana’ya (SOL) 75.000 dolarlık bonus yatırımı yaptığını itiraf eden isimsiz bir kişiye tepki gösteren Chris Burniske, yatırımın 2 milyon dolara dönüşebileceğini söyledi. Placeholder Capital’in kurucusu ve Ark Invest kripto bölümünün eski yöneticisine göre tahmini, Solana’nın tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 260 doların iki katı bir fiyata ulaşacağı varsayımına dayanıyor.

“SOL’un daha önce kaydettiği tüm zamanların en yüksek seviyesinin en az 2 katına çıkacağını varsayıyoruz, ki bunun muhtemel olduğunu düşünüyorum, ancak bu yanlış da olabilir.”

Altcoin, basın zamanında 19.61 dolar seviyesinde işlem görüyor ve Burniske’nin öngördüğü 520 dolar fiyatına ulaşmak için yaklaşık %2.551 oranında değer kazanması gerekiyor.

Bu ayın başlarında kripto yatırımcısı, Solana’nın bir sonraki piyasa rallisinde muhtemelen Ethereum’dan daha iyi performans göstereceğini tahmin etmişti.

“Sessiz ürün lansmanları, yükseltilmiş işlevsellik, daha düşük ücretler, daha fazla üretim, abartılı reklamların olmaması – tüm bunlar küllerinden doğan yeni bir ürün döngüsünün işaretleri.”

Kripto yatırımcısı ayrıca yakın zamanda Solana’nın yanı sıra Bitcoin (BTC) ve Ethereum’un da 2023’te yeni düşüşler kaydetmesinin pek olası olmadığını ve uzun vadeli yükseliş trendlerinin önümüzdeki iki yılda da devam edeceğini söyledi.

Son olarak Chris Burniske’nin Solana hakkındaki tahminleri, kripto para piyasasındaki güncel gelişmelere dayalı olarak oluşturuldu, ancak piyasanın doğası gereği herhangi bir tahminin yanıltıcı olabileceğini unutmamak önemlidir.

Güncel fiyat hareketini buradan takip edebilirsiniz.

Kaynak : the daily hodl

Yazar Şerife Pekdoğru hakkında :

2019 yılında yaptığım yatırımla kripto sektörüne girdim. Aynı yıl blockchain teknolojisi hakkında yazmaya başladım ve şu anda KoinFinans’ta yazar olarak görev alıyorum. Kripto paralara ilişkin yasal düzenlemer takip ettiğim konuların başında geliyor.

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?