Şubat 12, 2024

Doğru Fiyatlarıyla Nam Salan Analistten Solana ve Rakibi için Ralli Müjdesi!

Bitcoin fiyatının 2018 yılında gidişatını doğru tahmin eden Bluntz, Solana ve rakibi altcoin’in önemli bir yükselişe hazırlandığını belirtti.

Bluntz, Solana fiyatının beş dalgalı gidişatını tamamlamadan önce Ocak 2022’de ulaştığı fiyat seviyesine geri dönebileceğini belirtti. Bu da fiyatın 150 dolar ve üstüne doğru hareket edebileceği anlamına geliyor.

solana fiyatı yükselişe hazırlanıyor

Bluntz, dalgalar halinde tezahür etme eğiliminde olan kalabalık psikolojisini takip ederek gelecekteki fiyat hareketlerini tahmin etmeye çalışan gelişmiş bir teknik analiz yaklaşımı olan Elliott Dalga teorisini kullanmaktadır. Teoriye göre, yükselişe geçen bir varlık beş dalgalı bir ralliye tanık olur ve üçüncü dalga en güçlü ve en uzun olanıdır.

Haber hazırlanırken Solana 108,48 dolardan işlem görüyordu.

Bluntz ayrıca SOL’un rakibi SEI fiyat hareketlerini de yakından izlediğini belirtti. Analiste göre, Sei beş dalgalı yükselişinin son aşamalarında görünüyor ve 1 doların üzerinde yeni bir tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaşmak için hazır.

Analiste göre bir sonraki hedef seviye aynı zamanda psikolojik olan bir seviyeyi de temsil eden 1 dolar.

Kaynak : The Daily Hodl
Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?