Aralık 18, 2022

Dogeswap Nedir? DOGES Coin Nasıl Alınır?

Ethereum blok zincirine dayalı merkezi olmayan Dogeswap, otomatik fiyatlandırma ve likitide sistemi ile ön plana çıkmaktadır. Dogecoin’den esinlenen borsa, stakining ve yield farming gibi seçenekeler de sunmaktadır.

Dogeswap; merkezi olmayan varlık yönetimi, NFT’ler, launchpad, staking vb. çeşitli sistem ve hizmetleri içermeyi amaçlamaktadır.

Dogeswap ekosistemi, ücretleri düşürmek için Binance Coin (BNB) ve Ethereum (ETH) arasında bir köprü sağlamayı amaçlıyor.

Müşteriler, Ethereum varlıklarını Dogeswap ile değiştirmek ve staking yoluyla teşvik olabilmek için kripto cüzdanlarını Dogeswap’e bağlayabilirler. Dogeswap likitide havuzuna girebilmek için mininimum miktar olmadan müşterilere staking yoluyla %1000’e varan APY getirisi sağlamayı amaçlıyor. Platformda herhangi bir miktarda Dogeswap stake edilebilir. Staking yoluyla enflasyonu ortadan kaldırarak dünya çapındaki trader’ları Dogeswap ticareti yapmaya teşvik ediyor.

DOGES aynı zamanda yönetişim token’ı olarak da kullanılabilir ve token sahiplerinin teklifleri veya değişiklikleri oylayarak protokolün geleceğini etkiler.

Dogeswap 5 Doları Geçecek mi?

DOGES şu anda son 24 saatte %3,71 artışla 4,27 Dolar’dan dan işlem görüyor. Dikkat çekici olan, değerinin son 7 günde %68,13 artarak 2,54 Dolar’dan 4,27Dolar’a kadar yükselmiş olması. Geçmişte, DOGES yüksek volatilitenin ortasında birkaç kez 5 Dolar seviyesini aştı.

Geçen ay 11.98 Dolar ve son bir yılda 74.03 Dolar’a dokundu. Cryptopredictions.com’a göre, DOGES 5 Aralık’ta 2022 Dolar seviyesini aşabilir. Tahminlerine göre, 2023’ün başlarında 5 dolar civarında seyredecek ve gelecek yılın sonunda 7 dolara kadar çıkabilir.

DOGES Nasıl Satın Alınır?

Dogeswap

DOGES, Finexbox ve VinDAX olmak üzere iki kripto borsasında listelenmiştir. Bu meme coin‘i satın almak için aşağıdaki adımları izleyebilirsiniz:

  • Bir Metamask cüzdanı indirin
  • Metamask’ınızı ayarlayın
  • Temel para biriminiz olarak Ethereum satın alın
  • Ethereum’u kripto cüzdanınıza gönderin
  • Merkezi Olmayan Bir Borsa (DEX) seçin
  • Cüzdanınızı bağlayın
  • Ödeme yönteminiz olarak Ethereum’u ve satın almak istediğiniz coin olarak Dogeswap’i seçin.
  • Swap butonuna tıklayın.

Güncel fiyat hareketini buradan takip edebilirsiniz.

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları, yüksek riskli yatırımlardır. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Son olarak Koinfinans ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

Kaynak : Koinfinans.com
Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?