Mayıs 22, 2024

Dogecoin’e Yatırım Yapmanın Tam Zamanı mı? İşte izlenmesi Gereken Seviyeler!


Popüler meme coin Dogecoin (DOGE) fiyatı 0,150 doların üzerinde olumlu işaretler gösteriyor. Bu bağlamda meme coin’i in bir sonraki hedefi 0,1750 dolar seviyeleri.

Dogecoin Fiyatı Yükselmeyi Hedefliyor

Büyük bir düşüşün ardından DOGE 0,120 dolar bölgesine yakın bir destek buldu. Meme coin ayıları DOGE fiyatını 0,120 doların altına çekmeye çalıştı ancak başarısız oldular. Fiyat, Bitcoin’e benzer şekilde makul bir artışa başlamadan önce son düşük salınım 0,120 dolardı.

Fiyat 0,1320 dolar ve 0,140 dolar direnç seviyelerinin üzerine çıktı. Bunu yaparken, DOGE fiyatı, 0,2286 dolarlık yüksek salınımdan 0,120 dolarlık düşük seviyeye doğru aşağı yönlü hareketin% 23,6 Fib geri çekilme seviyesini temizledi. Ayrıca, fiyat günlük grafikte 0,1450 dolar dirençle büyük bir düşüş eğilimi çizgisini kırdı.

dogecoin fiyat tahmini

Dahası, Dogecoin 0,150 dolar seviyesinin ve 50 günlük basit hareketli ortalamanın (mavi çizgi) üzerine yerleşti. Fiyat son birkaç günde yaklaşık %10 değer kazandı, ancak Pepe coin’in gerisinde kaldı.

Dogecoin fiyatı şu anda 0,750 dolar bölgesine yakın bir dirençle karşı karşıya. Bu bölge, 0,2286 dolarlık yüksek seviyeden 0,120 dolarlık düşük seviyeye doğru aşağı yönlü hareketin %50 Fib geri çekilme seviyesine yakın ve çoklu dokunuşlu bir bölgeyi temsil ediyor. 0,1750 dolar seviyesinin üzerinde net bir hareketin, DOGE’yi kolayca 0,1880 dolar seviyesine doğru taşıması olası.

Dogecoin’e Yatırım Yapmanın Şimdi Tam Zamanı mı?

Sonraki kilit direnç 0,200 dolar bölgesine yakın. Boğalar bu seviyenin üzerinde hareket etmeye devam ederse, 0,2280 dolar seviyesine doğru bir hareket için kapıları açabilir.

Tersine, DOGE fiyatının başka bir aşağı yönlü düzeltme başlatması mümkün. Acil destek 0,1620 dolar seviyesinin yakınında görülüyor. İlk büyük destek 0,1580 dolar ve 50 günlük basit hareketli ortalama (mavi) civarında oluşuyor.

Ana destek şu anda 0,1450 dolar bölgesinin yakınında bulunuyor. Boğalar bu desteği savunamazsa, ciddi kayıplara neden olması muhtemel. Bu senaryoda, ayıların 0,120 dolarlık destek bölgesine doğru aşağı yönlü bir itiş hedeflemesi mümkün.

Genel olarak, DOGE 0,1580 dolar bölgesinin üzerinde bir yükseliş sinyali veriyor. Önümüzdeki günlerde 0,200 dolar seviyesine ve ardından 0,2280 dolara doğru daha fazla yükselişin gözlemlenmesi olası.

Kaynak : Koinfinans.com

Yazar Adle Dursun hakkında :

Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Sosyoloji mezunuyum, aktif olarak kripto para ve blockchain üzerine araştırmalar yapmakta ve içerikler hazırlamaktayım.

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?