Şubat 10, 2024

Dogecoin Vakfından Müjdeli Açıklama: “2024 Bizim Yılımız Olacak!”

Dogecoin Vakfı’nın kıdemli yazılım mühendislerinden Ed Tubbs, yakın tarihli bir geliştirme blog güncellemesinde, bu yıl gerçekleşmesi beklenen iddialı planlara ilişkin yorum yaptı.

Tubbs’a göre, geçtiğimiz yıl GigaWallet, LibDogecoin ve RadioDoge gibi önemli girişimlerin başlatılması ve sürekli iyileştirilmesi ile Dogecoin için önemli bir yıl oldu.

Ancak vakıf yaptığı gelişmelerin yeterli olmadığını düşünerek ağın geleceğini daha da güçlendirmek istiyor. Önümüzdeki hafta güncellenmesi beklenen yeni bir Trailmap ile 2024 yılının “çığır açan bir yıl” olacağını iddia ediyorlar.

Koinfinans.com olarak bildirdiğimiz üzere Vakıf, libdogecoin 0.1.3’ün yayınlanmasını yayınlamak için sıkı bir çalışma programı uyguladıklarını açıklamıştı. Yapım aşaması bir yıl süren bu güncelleme birçok yeni özellik ve iyileştirmeyi beraberinde getirmişti.

Dogecoin Geleceğini Sağlama Almak İstiyor

2024 yılı için Dogecoin Vakfı’nın yol haritası oldukça iddialı görünüyor. GigaWallet’ın alışveriş sepeti entegrasyonunu Shopify gibi platformlara genişletmeyi ve daha kullanıcı dostu API’ler ve veritabanı seçenekleri geliştirmesi ilk hedefler arasında.

Bu girişimin projenin çevrimiçi mağazalar ve sosyal medya platformları tarafından benimsenmesini kolaylaştırması bekleniyor.

RadioDoge, internet bağlantısının sınırlı olduğu bölgelere odaklanarak LoRa teknolojisi ve Starlink uydu ağını kullanarak Dogecoin’in erişim sınırlarını zorlamaya devam edecek.

Vakıf ayrıca ekip genişletme, topluluk katılımı ve yeni bir web sitesi ve geliştirici portalının lansmanı da dahil olmak üzere topluluk ve geliştirme girişimlerine odaklanıyor.

Kaynak : U.Today
Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?