Aralık 7, 2022

Twitter Destek Ekleyecek mi? Dogecoin Topluluğu Heyecanlı!

Dogecoin, Elon Musk’ın Twitter’ı satın almasıyla birlikte büyük bir kazanç sağlasa da bu kazancının önemli bir kısmını kaybetti. Nitekim Musk’ın Twitter’ı satın alması DOGE ve Twitter entegrasyon ihtimallerini arttırdı.

Dogecoin topluluğu ise değişken piyasa şartlarında meme coin’i desteklemeye devam ediyor. FTX çöküşünün etkisiyle ciddi bir değer kaybeden DOGE, yaralarını sarmaya çalışıyor.

Dogecoin, Twitter’dan Emoji Talep Ediyor

Elon Musk’ın Dogecoin desteği bilinen bir gerçek. Musk artık Twitter’ın da sahibi olduğuna göre ekosisteme daha çok destek verme şansına sahip. DOGE topluluğu ise bu fırsatı değerlendirmek için görece basit ama etkili bir talepte bulundular. Bu talep ise #Dogecoin etiketine bir emoji eklenmesi yönündeydi.

Bitcoin, Binance gibi bazı etiketler hali hazırda bir emojiye sahip. Dogecoin etiketinin de bu türden bir etikete sahip olması görünürlük ve dikkat çekicilik açısından büyük bir katkı sağlayacaktır.

Koinfinans.com olarak bildirdiğimiz üzere tüm bu gelişmeler yaşanırken DOGE fiyatı 0,09573 dolardan işlem görüyor ve son 24 saate %4,8 oranında değer kaybetti.

Güncel fiyat hareketini buradan takip edebilirsiniz.

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları, yüksek riskli yatırımlardır. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Son olarak Koinfinans ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

Kaynak : Coingape
Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?