Şubat 18, 2023

Dogecoin Rakibi %41 Fırladı

Kendisini “Doge Killer” olarak tanımlayan kripto para birimi LEASH token’ın fiyatı son işlemlerde %41’in üzerinde artış gösterdi.

LEASH’in fiyatı kısa bir süre içinde 430,03 dolardan 643,69 dolara sıçradı. Dahası 69 milyon doların üzerinde bir piyasa değeri elde etti.

Değerdeki bu ani artış, bu dalgalanmanın arkasındaki nedeni merak eden birçok SHIB hayranının dikkatini çekti. Token, Dogecoin‘den sonra en popüler ikinci meme coin. Ek olarak Shiba Inu ekosisteminde kullanılan bir kripto para birimi tokenı.

SHIB ve BONE tokenleri ile LEASH, merkezi olmayan bir borsaya, NFT’lere ve metaverse güç veriyor. LEASH artık diğerlerinin yanı sıra Uniswap, OKX, Gate.io ve BKEX’te işlem görebiliyor.

Token geçtiğimiz Eylül ayında BlueBit.io’da yayına girdi. Daha geniş kripto para birimi topluluğuna bu artan maruz kalma, şüphesiz tokene olan talebi artırmaya yardımcı oldu.

LEASH başlangıçta bir rebase token olarak tanıtıldı, ancak ekip daha sonra bu fikirden vazgeçti. Token arzı yalnızca 107.646 coine düşürüldü ve bu da fiyatının yüksek olmasına neden oldu.

ShibaSwap’te satın alma ve stake etme, Shiba Inu temalı metaverse’de arazi satın alma ve merkezi olmayan özerk bir organizasyon olan Doggy DAO’da kullanılma gibi çeşitli kullanım durumları vardır. Shiba Inu büyük bir topluluğa sahip. Bununla birlikte sürekli yeni özellikler ekliyor. Dahası ekip Shibarium’u başlatmayı planlıyor.

Kaynak : U.Today
Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?