Mart 15, 2023

Dogecoin Rakibi Geri Döndü: Bu Meme Coin %17 Arttı!

Bir zamanlar dijital para ekosisteminde büyük bir sansasyon yaratan ve unutulmaya yüz tutan Solana merkezli bir meme coin olan Bonk (BONK), şimdi tarihindeki en iddialı geri dönüşlerden birini gerçekleştiriyor.

Oldukça değişken olan dijital token, son 24 saatte %17,84 artışla 0,0000006654 dolar fiyat değeriyle işlem görüyor. Yaygın olarak belgelendiği üzere, Bonk’un Shiba Inu (SHIB) ve hatta Dogecoin (DOGE) ile rekabet edebilecek yükseliş fiyat hareketine sahip olduğu bilinmektedir.

Ancak, son birkaç ay içinde sektörü dolduran FUD nöbetleri ile token, hype’ına ayak uyduramadı. Koinfinans.com olarak bildirdiğimiz üzere alışılmadık bir hareket olarak etiketlenen meme coin, zincirler arası bir darphane toplayıcısı oluşturmak ve BONK’a daha fazla fayda sağlamak için Bandit ağı ile bir ortaklık kurduğunu açıkladı. Bu ortaklık sayesinde kullanıcılar artık Bonk kullanarak Ethereum (ETH), Solana (SOL) ve Binance Smart Chain (BSC) dahil olmak üzere en büyük üç akıllı sözleşme ağında değiştirilemeyen tokenleri (NFT’ler) basabilecek.

BONK’un geçici olarak sona ermesi, Shiba Inu‘nun yaygın olarak tanındığı bir itici güç olan BONK’un benimsenmesini teşvik etmek için yeterli yollar yaratmadığı öncülüne dayanıyordu.

BONK Verdiği Sözleri Yerine Getirebilecek Mi?

BONK yılın başlarında ilgi odağı haline geldi. O dönemde yeniden canlanmasıyla birlikte, tokenin ilk destekçilerine verdiği ilk sözleri yerine getirmeye geri döneceği beklentisi var.

Bu vaatlerden biri, token’ın merakla beklenen Solana Mobile Phone Saga’da iyi bir şekilde öne çıkarılması olasılığıdır. BONK’u bir ödeme modeli olarak kabul etme planları ve tahakkuk eden satışların bir kısmının nihai olarak yakılmasıyla Solana Phone, jetonu mevcut momentumunu tamamlayacak deflasyonist bir yola soktu. Beklentiler uzun sürmeden önce, birçok kişi şu anda son ortaklık anlaşmasının tokenin yakın vadede elde etmesine yardımcı olacağını gözlemliyor.

Güncel piyasa hereketlerini buradan takip edebilirsiniz.

Kaynak : U.Today
Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?