Haziran 21, 2024

Dogecoin İnanılmaz Bir Yükselişe Hazırlanıyor: İşte Beklenen O Seviyeler!


Kripto para piyasasında genel olarak düşüş eğilimli bir ticaret dönemi yaşanırken, Dogecoin (DOGE) de bu trendin dışında kalmadı. Ancak, popüler meme coin için belirli bir grafik deseni olumlu bir işaret verdi ve gelecekte büyük bir yükseliş rallisi olasılığına işaret etti.

Ünlü ticaret uzmanı Trader Tardigrade’in 20 Haziran’da bir X gönderisinde paylaştığı gözlemlerine göre, Gaussian Kanalı (GS) Dogecoin’in haftalık grafiğinde yeşile döndü. Bu trendin devam etmesi durumunda, DOGE’nin “inanılmaz bir şekilde yükseleceği” tahmin ediliyor.

dogecoin fiyat tahmini

Gerçekten de, piyasa değerine göre kripto sektörünün şu anda sekizinci en büyük varlığının, finansal piyasalardaki fiyat eğilimi yönlerini tahmin eden istatistiksel kavramlara dayanan bu modele girmesi, potansiyel olarak bir yükseliş sinyalidir ve hakim düşüş eğiliminin olası bir tersine dönüşünü göstermektedir.

Analist ayrıca, Dogecoin’in benzer grafik modellerinin 2016-2018 ve 2021-2022 yıllarında da meydana geldiğini belirtti. Bu dönemlerde DOGE, tüm zamanların en yüksek seviyesine (ATH) ulaşmıştı.

Peki DOGE ne kadar yükselebilir? Eğer kripto uzmanının analizi doğru çıkarsa, Dogecoin’in 2025 yılında 6,50 dolar gibi etkileyici bir seviyeye çıkması bekleniyor. Bu, DOGE’nin şu anki fiyatından %5.122’nin üzerinde muazzam bir artış anlamına geliyor.

Dogecoin Fiyat Analizi

Spesifik olarak, DOGE şu anda 0,12447 dolar fiyattan işlem görüyor ve bu da son 24 saatte %2’lik bir düşüşe, son yedi günde %13,11’lik daha önemli bir düşüşe ve ay boyunca %26,36’lık birikmiş bir kayba işaret ederken, 21 Haziran’daki verilere göre yılın başından bu yana %39,37’lik bir kazanç sağladı.

Her şey göz önüne alındığında, DOGE gerçekten de daha önce rekor seviyelere ulaşmasını sağlayan kalıpları takip edebilir, ancak kripto endüstrisindeki eğilimlerin uyarı yapılmadan değişebileceğini akılda tutmak önemlidir, bu nedenle kişinin kendi araştırmasını yapması ve tüm risklerin farkında olması yatırım yaparken kritik öneme sahiptir.

Kaynak : Finbold

Yazar Adle Dursun hakkında :

Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Sosyoloji mezunuyum, aktif olarak kripto para ve blockchain üzerine araştırmalar yapmakta ve içerikler hazırlamaktayım.

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?