Mart 25, 2023

Dogecoin Geliştiricisi Açıkladı: Kritik Güncelleme Yolda!

Önde gelen kripto varlık Dogecoin ağının çekirdek geliştiricilerinden Michi Lumin, geliştirmeleri kolaylaştıracak birtakım güncellemeler geleceğini belirtti.

Yeni bir duyuru yapan Michi Lumin, QR kodları, farklı diller, Windows yapıları için farklı desteklerin de dahil olduğu önemli bir güncelleme için açıklama yaptı.

Lumin, güncellemenin hem geliştiriciler hem de geliştirici olmayanlar için dil desteğini nasıl ekleyeceğini detaylandırdı.

Libdogecoin artık birçok dilde anahtarlara ve anahtarlardan seedphrase oluşturulmasını destekliyor. Geliştirici olmayanlar için bu işlevsellik, bir yardımcı program olarak dahil edilen ‘such’ yürütülebilir dosyasında mevcuttur ve anımsatıcı ifadeler oluşturmak için kullanılabilir.

Libdogecoin artık herhangi bir ek kütüphaneye ihtiyaç duymadan metin, jpeg ve png formatlarında anında QR kodları üretebiliyor. Ayrıca ‘such’ yardımcı programında da işlevseldir. Libdogecoin artık mesaj+işlem imzalama ve doğrulamayı destekliyor.

Diğer özellikler arasında libdogecoin’in Windows’ta MS Visual Studio’ya yüklendikten sonra “oluşturulmaya hazır” olmasının yanı sıra geliştiricilerin ağ işlevselliği ile oluşturulup oluşturulmadığını görmek için bir bayrağı sorgulama yeteneği de yer alıyor.

Ayrıca, geliştiriciye göre, yükseltme, geliştiricilerin meme coin varlığı üzerine inşa ederken karşılaşabilecekleri bellek bütünlüğü kontrolleri, kesme düzeltmeleri ve uç durumlar için uzunluk kontrolleri gibi birçok kalıcı soruna yönelik düzeltmeler içeriyor.

Güncel fiyat hareketini buradan takip edebilirsiniz.

Kaynak : Daily Hodl
Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?