Mart 17, 2023

Dogecoin Fiyat Tahmini Geldi: %78 Doğruluk Oranıyla Dikkat Çekiyor!

Önde gelen meme coin Dogecoin (DOGE), son zamanlarda kayıp kaydediyor olsa da topluluk yükseliş inancını korumaya devam ediyor. İşte topluluktan ve teknik verilerden gelen dikkat çeken detaylar.

790 CoinMarketCap üyesi tarafından yapılan tahminlere göre DOGE 31 Mart’a kadar ortalama 0,0858 dolarlık fiyata ulaşabilir.

Topluluğun tahminlerinin gerçekleşmesi halinde ise Dogecoin fiyatı 0,07113 dolarlık mevcut fiyattan %20,62 artış veya +0,01467 dolarlık artış anlamına gelecektir.

Dogecoin fiyat tahmini

Ayrıca, kripto topluluğunun Dogecoin için son altı aydaki tahminlerinin %78,72’lik doğruluğa sahip olması dikkat çekiyor. Bu da yapay zeka (AI) platformları tarafından yapılan fiyat tahminlerine makul bir alternatif haline gelmesi için yeterli bir neden.

Dogecoin Teknik Analizi

Bununla birlikte TradingView’deki günlük göstergelerdeki teknik analizler Dogecoin ile ilgili duyarlılığu 13’te ‘sat’ olarak uyumlu olarak büyük ölçüde düşüş eğiliminde gösteriyor. Bu, hareketli ortalamaların (MA) 13’te ‘güçlü satış’ alanında asılı kalmasının özetlenmiş sonucudur, osilatörler ise 2’de ‘satın almayı’ işaret etmektedir.

DOGE teknik analiz

DOGE fiyatı şu anda 0.07113 dolar seviyesinde işlem görüyor ve son 24 saatte %3,08 oranında bir düşüş yaşadı. Ayrıca önceki hafta %0,28 ve son 30 günde %13,73 oranında bir düşüş yaşadı.

Güncel fiyat hareketini buradan takip edebilirsiniz.

Kaynak : Finbold
Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?