Efsanevi Trader’dan Dogecoin (DOGE) Yorumu!

Tanınmış trader Peter Brandt, Dogecoin’in (DOGE) “İşte Dut Çalısının etrafında dönüyoruz” grafik modeli oluşturduğunu açıkladı. Geçerliliği olmayan modelin tuhaf adı, çocuklar için popüler bir İngiliz tekerlemesine atıfta bulunur. Söz konusu tekerleme çocuklar bir daire içinde dans ederken söylenmesi amaçlanmıştır. Sözler, bir dut çalısının etrafında dolaşıp su toplamak ve çamaşır yıkamak gibi çeşitli aktiviteler yapan bir grup çocuğu anlatır.

Buna göre Brandt, Dogecoin‘in şu anda bir “gidiş-dönüş”ün ortasında olduğunu öne sürüyor gibi görünüyor, bu da fiyat artışlarının ardından kayıp yaşadığı anlamına geliyor. Buradaki metafor, DOGE’nin daireler çizip durduğu için ilerleyemediğini göstermektedir.

DOGE fiyatı

Koinfinans.com olarak bildirdiğimiz üzere Dogecoin’in fiyatı, Tesla CEO’su Elon Musk’ın Twitter kullanıcılarına yönelik bir anket yapmasının ardından Pazartesi günü bir kez daha düşüş yaşadı. Dogecoin, Musk ile ilgili hareketlere karşı tepki göstermeye devam ediyor.

Dünyanın en popüler kripto para birimi son iki yılda muhteşem bir yolculuk yaptı. 2021’in başlarında muazzam kazanımlar kaydettikten sonra DOGE, geçen Mayıs ayında ulaştığı tüm zamanların en yüksek seviyesinden %90.14 oranında düşüş yaşadı.

Daha yüksek faiz oranları, yatırımcıların Dogecoin gibi riskli kripto para birimlerinden uzaklaşmasına ve daha geleneksel yatırımlara yönelmesine neden oldu. Bununla birlikte, kripto para birimi hala 9.9 milyar dolar değerinde.

Güncel fiyat hareketini buradan takip edebilirsiniz.

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları, yüksek riskli yatırımlardır. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Son olarak Koinfinans ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

Kaynak : u today


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.