Dogecoin (DOGE) Fiyatı Düzeltme Hareketine Hazırlanıyor

0

Dogecoin (DOGE) fiyatı, önemli bir desteği tutmayı başaramıyor gibi görünüyor. Dogecoin fiyatı şu anda Mayıs 2021’den bu yana en fazla düşüş gösteren Ichimoku konumunda yer alıyor. Ayrıca, ayılar şu an altında kalmaya devam ediyor ve DOGE fiyatını 0.18 dolar değer alanına düşürmek için fırsat kollamaya devam ediyor.

DOGE fiyatı çok yakın bir zamanda 0.18 doları test edecek gibi görünüyor. Eğer 0.18 dolarlık destek seviyesi reddedilirse, fiyatta şok bir düşüş görülebilir ve değer 0.08 dolara kadar gerileyebilir.

Dogecoin fiyatı, Ichimoku Kinko Hyo sistemi ile incelendiğinde de bir hayli düşüşte görünüyor. Ayıların piyasaya hakim olması için gereken tüm kriterlerin de karşılanmış olması, piyasalarda bir panik yarattı.

DOGE alıcıları, olası bir ‘flaş düşüşü’ önlemek için 0.18 dolardaki destek hattını iyi bir şekilde savunması gerekecek. Grafikteki büyük, kırmızı gölgeli alan ise ise 0,18 ila 0,08 dolar arasındaki fiyat seviyelerini temsil ediyor. Bu iki fiyat seviyesi arasında “2021 Hacim Profili” neredeyse hiç görünmüyor. Bu da fiyatın 0,18 doların altına gerilemesi durumunda, muhtemelen şok bir etkinin oluşması ve fiyatın 0,08 dolara kadar geri çekilmesiyle sonuçlanabileceğinin bir göstergesi olabilir.

Ancak DOGE daha önce ciddi bir düşüş pozisyonu oluşturduktan sonra, ayıları, tabiri caizse tuzağa düşürmeyi başarmıştı. Dolayısıyla, Göreceli Güç Endeksi ve Bileşik Endeks, bir miktar aşağı yönlü baskının devam edebileceğini gösterse de, Optex Bantları osilatörü, izlenmesi gereken kritik bir araç konumunda.

Optex Bantları şu anda aşırı aşırı satım seviyelerinin sadece biraz üzerinde işlem görüyor ki bu, her an bir sıçrama olabileceğini gösteren önemli bir işaret.

Boğaların yakın vadeli veya gelecekteki düşüş tahminlerini geçersiz kılmaları için Dogecoin fiyatını Ichimoku Bulutunun üzerinde kapatmaları gerekecek. İdeal olarak, alıcıların Dogecoin’i 0.28 dolar seviyesinde veya üzerinde kapatması gerekebilir. Eğer bu gerçekleşirse, Dogecoin, 0,50 dolarlık değer alanında olası bir hedefle İdeal Boğa Ichimoku Breakout girişine doğru ilerleyecek.

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları, yüksek riskli yatırımlardır. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Son olarak Koinfinans ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

Kripto Para Borsası Binance'de %10 komisyon indirimli hesap açmak için tıklayın!


Güncel son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için Koinfinans.com'u  Twitterda takip edin, Google Newste takip edin, İnstagramda takip edin, Facebook sayfamızı beğenin ve Telegram kanalımıza katılın!

CEVAP YAZ

Lütfen yorumunuzu yazın!
Lütfen isminizi yazın