Eylül 19, 2023

Dogecoin Beklenen Yükselişe Ne Zaman Başlayacak: Uzmanlar Yorumladı!


Dogecoin aşağı yönlü bir “spiral” çiziyor ve Eylül 2023’te 0,062 dolardan işlem görüyor. Meme coin, yaklaşık sekiz aydır düşüşte olduğu için bu yıl en düşük performans gösteren varlıklar arasında yer alıyor. DOGE’a yönelik heyecan azalırken, endekslerde düşüş eğilimi dikkat çekiyor.

2023 yılı meme coin için kötü bir yıl olsa da, önümüzdeki yıllarda gidişat değişeebilir gibi görünüyor.

Finder’ın uzmanlar paneli, bu yıl grafiklerdeki zayıf performansına rağmen Dogecoin’de yükselişini sürdürüyor. Finder’ın fiyat tahminine göre, DOGE fiyatı önümüzdeki iki yıl içinde, 2025 yılında 0,33 dolara ulaşabilir. Bu, mevcut fiyatı olan 0,062 dolardan yaklaşık %430’luk bir artış ve yatırım getirisi (ROI) anlamına geliyor.

dogecoin yorum

Ruadhan O, “Çoğu insan Dogecoin’in bir şaka olduğunu ve bu nedenle hiçbir değeri olmaması gerektiğini düşünse de, mizahın gerçek bir piyasa değeri vardır” dedi. “Bir şakada değer görmeyen ayık uzmanlar, işin içindeki piyasa güçlerini anlamayanlardır” diye ekledi.

Bununla birlikte, DOGE’da giriş seviyesinde bir pozisyon almadan önce kapsamlı bir araştırma yapılması tavsiye edilir. Kripto para piyasaları oldukça değişkendir ve her iki yönde de ciddi kayıplara yol açabilir. DOGE’un bırakın 2025’e kadar, gelecekte herhangi bir zamanda 0,30 doların üzerine çıkabileceğinin garantisi asla bulunmamakta.

Kaynak : Koinfinans.com

Yazar Hasan Hüseyin Lif hakkında :

Siyaset, ekonomi, göç konularıyla ilgilenen bir 'sosyolog'. Blockchain teknolojisine olan ilgim beni önce KoinFinans'a yönlendirdi. Yaklaşık üç yıldır kripto para haberleri başta olmak üzere sektöre ilişkin yazılar hazırlıyorum.

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?